kabaret Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa 2020

kabaret Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa 2020

Polska Noc Kabaretowa 2020 - Bilety na kabaret

Polska Noc Kabaretowa 2020 - Bielsko-Biała Hala Widowiskowo Sportowa | Kupuj Bilety Online

Polska Noc Kabaretowa 2020 - Śmiech w wielkim mieście!

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje

Bawiliśmy się wyśmienicie , Dziękujemy
Bardzo dobrze zorganizowana impreza, świetnie się bawiliśmy 👍🙂
Było wspaniale, widzimy się za rok.
W porównaniu do poprzedniego roku lipa, kabarety były krótsze, a niektóre były dostępne w sieci wcześniej.
Rewelacja ubaw na 102% zresztą jak za każdym razem, amfiteatr piękny nagłośnienie super, pogody nie było ale atmosfera zrekompensowała wszystko, kto nie był lub zrezygnował niech żałuje
Było super,dużo smiechu i dobrej zabawy🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Super 😀 uśmiałam się do łez 😂 wszystkie skecze to wielka petarda śmiechu .już nie możemy się doczekać następnej Nocy Kabaretowej ... pozdrowionka dla prowadzących 😍Ada i Igor 😍 Do zobaczenia za rok 😀😀😀
Super ale zimno
Świetnie zorganizowana impreza,
Świetna impreza!!👍👏 Bardzo bardzo fajnie😊
Było super!
Super. Za rok na pewno będziemy.
Jak co roku Mega
Same dobre kabarety ,super zabawa uśmialiśmy się po pachy!!! Szkoda że nie przysłano mailem formularza oświadczenia,można było usprawnić wejście, ale ogólnie SUPER!!
Super zabawa . Jesteście rewelacyjni. Czekamy na następną w przyszłym roku. Pozdrawiamy
Lepiej było w zeszłym roku. Widać było oszczędności w oświetleniu obiektu i gorsza jakość kabaretów. Mam nadzieję że za rok się poprawicie. p.s. Igor Kwiatkowski wymiata jak zawsze
ogólnie ok. tyle że dużo krócej to wszystko trwało niż w latach ubiegłych
Zabawa przednia jak co roku. Nowe skecze. Niepotrzebne zamieszanie z biletami tuż przed imprezą ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nawet deszcz przestał padać na czas PNK 2020. Do zobaczenia za rok.
super zabawa
Jolanta 17.09.2020 15:57
W 2019r. było niebo lepiej, skończyło się ok 23:30. W 2020 r. 22:00 koniec. Skecze takie sobie. Nagłośnienie masakra, było stanowczo za głośno przez co nie można było zrozumieć dialogów, sporo osób narzekało. W 2021r. jeśli będzie już raczej nie pójdziemy.
celnik 16.09.2020 09:43
super
Kapitalna zabawa, super skecze i genialna prowadzący. Na pewno jeszcze nie raz z żona na to pójdziemy.
Cegielka 14.09.2020 13:38
SUPER ZABAWA, WSZYSTKIE DOWCIPY BYŁY NOWE. IGOR I ADA JAKO PROWADZĄCY BYLI WSPANIALI. UWIELBIAM ICH. POLECAM.
EwaM 14.09.2020 10:06
Był problem z organizacją (mam na myśli rezerwację miejsc), jednak pomimo tego dobrze się bawiłam, jak zawsze grupy występujące spisały się na medal.
Adrianna 14.09.2020 09:26
Świetne wydarzenie! Artyści stanęli na wysokości zdania, świetny program, świetne skecze- można było popłakać się do łez :) Mimo obostrzeń wydarzenie odbyło się bez większych problemów-jedynie drobne problemy organizacyjne co do miejsc siedzących. Poza tym ze znajomymi jesteśmy zachwyceni i na pewno pojawimy się za rok! :)
aneta-ska 14.09.2020 09:02
Duże zamieszanie podczas zajmowania miejsc, powinny być sprzedawane bilety z numeracja - co drugi. Niewygodne krzesła. Same występy extra.
Paula 13.09.2020 21:05
Super skecze, dobra organizacja.
Rewelacja, super się bawiliśmy. Dużo nowych skeczy. Adianna w roli urzędniczki petarda. Czekamy na Polską Noc Kabaretową 2021:)
Katarzyna 13.09.2020 19:01
Super
Marta 13.09.2020 18:35
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane