kabaret
Polska Noc Kabaretowa

kabaret

Polska Noc Kabaretowa

 
Polska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

Polska Noc Kabaretowa | Bilety na kabaret

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

Brak wydarzeń

 

Recenzje

Występ REWELACJA. Nawet pogoda nie zepsuła wspaniałej zabawy
Bardzo fajnie, ale więcej nowych skeczów mogło by być..
Zakup biletu - super. Rozrywka - super. Amfiteatr - katastrofa - słońce w oczy podczas całego występu - kto to ,,coś" zaprojektował? - chyba trzeba było w przeciwną stronę ustawić scenę, osoba która wybrała dla nocy kabaretowej taką miejscówkę też chyba była oślepiona słońcem. Inżynier geniusz, odbierający projekt... pewnie miał swoje prywatne powody by zaklepać odbiór finansowany przez podatników. Kolejka 40 minut by kupić wodę mineralną. Możliwe. Ponieważ są tylko dwie kasy a w nich - napoje i piwo z nalewaka. Artyści pierwsza klasa, organizacja - żenada. Wstyd i menelstwo. Ostatni raz byłem. Gdyby się dało dałbym zero gwiazdek - ale dla organizatorów, zakup biletów pełna profeska.
kabaret był super ale organizacja do niczego .Po pierwsze wpuszczanie na stadion było dalekie od dobrego ,powinno być zadośćuczynienie dla vipów i super vipów ponieważ padał na nich deszcz i w sumie siedzieliśmy na bocznych trybunach ,tam gdzie nie padało a za bilety zapłaciliśmy 2 razy tyle .Oczekuję odpowiedzi gdyż organizator nie popisał się.
Słabiej niż w poprzednim roku. I organizacja przed wejściem na stadion to porażka
Bardzo fana impreza, prowadzący postarali się o nowy repertuar.
Wszystko OK.
Świetna impreza
Kabarety fajne, miejsce fatalne, przez dłuższy czas świeciło słońce prosto w twarz, amfiteatr wymaga gruntownego remontu
Doskonały humor i zabawa, świetni wykonawcy, nawet ulewa nie przeszkodziła w zabawie. Jedyny minus leci do organizatorów, że nie zapewnili prawidłowego wejścia. Pomimo przyjścia na stadion 20 minut przed czasem, musieliśmy tak jak i mnóstwo innych ludzi czekać w baaardzo długiej kolejce. Mogliśmy wejść na stadion dopiero jak otworzono drugą bramkę, ale to i tak już w trakcie trwania imprezy, 15 minut po czasie.
polecam surer zabawa
Wieczór bardzo udany. Kabarety zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Organizacja również bez zarzutu. Szkoda tylko że amfiteatr nie wyremontowany w dalszym ciągu.
cena nie adekwatna do jakości występów.
Super!!!
Impreza super!! Dużo śmiechu. Minus dla organizatorów za utrudnienia przy wejściu, duże kolejki. Czynne jedno wejście.
Rewelacyjna zabawa. Mile zaskoczył mnie kabaret K2- nie znałam ich- świetny występ! Trochę rozczarował KMN - troszkę się chyba wypalili. Jak dla mnie za dużo przekleństw i tekstów o seksie (jednak było tam sporo dzieci) oraz parodii teleturniejów - trzy podczas jednej nocy lekka przesada. Ale i tak polecam.
Można się pośmiać.
Super impreza. Świetnie się bawiłam, za rok też na pewno się wybiorę:)
Impreza super. Jednak „Służba Informacyjna” nie do końca przygotowana do udzielania informacji.
Super pogoda przednia zabawa K2 rozruszało publikę
Super zabawa!!! polecam :)
Występy kabaretów super, ale miejsce - amfiteatr - słabe, mega nie wygodne ławki - po godzinie du.... boli od siedzenia, obdrapana scena, problemy z nagłośnieniem - czasy komuny....
Sam kabaret super, bawiłam się znakomicie i artyści dali czadu. Oglądanie ich na żywo było czystą przyjemnością. Jedynym dyskomfortem było miejsce. Amfiteatr przydałoby się odnowić lub chociaż zadaszyć. Szkoda, żeby miejsce psuło dobre wrażenie.
Super występ, bardzo dobra zabawa, dawno tak się nie uśmialiśmy.
Kabarety jak zwykle na wysokim poziomie. "Amfiteatr" pozostawia wiele o życzenia. Piękna pogoda i super zabawa.
Impreza w amfiteatrze radomskim była bardzo udana. Jedyny mankament był z zakupem wody. Było bardzo gorąco, a na terenie amfiteatru można było zakupić tylko piwo.
Impreza fajna. Jeśli chodzi o organizacje wpuszczania itp to można wziąć za przykład jak spierdolić obsługę imprezy. Jakaś masakra. Jedna bramka otwarta do wpuszczania a kontrola jak na lotnisku. Weszliśmy 25 minut po rozpoczęciu czekając 40 minut przed bramkami. Nie wiem kto odpowiada za tą organizacje tej imprezy ale niech On idzie krowy pasać. Potem jak otworzyli dodatkowe bramki to już nawet biletów nie sprawdzali. Masakra
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane