kabaret Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

kabaret Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja - Bilety na kabaret

Ale się stęskniliśmy!

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Impreza OK , ale cały występ został zepsuty przez nie działająca klimatyzację. SAUNA za Free
Występ super tylko hala na podpromiu się nie popisała bo nie włączyli klimatyzacji i gorąc był straszny. Co było też przedmiotem żartów samych występujących s oni i tak mieli wiatraki.
Aleksandra 23.06.2021 19:03
Występ kabaretów super Ale bez klimatyzacji w takiej temperaturze czuliśmy się jak w puszce. Katastrofa organizacyjna
Stefan53 23.06.2021 18:42
Liczba gwiazdek jest za wartość artystyczną która była naprawdę na wysokim poziomie, czego nie można powiedzieć o organizacji wydarzenia bowiem jest skandalem żeby w 30 stopniowym upale nie było klimatyzacji w sali pełnej ludzi. Pomimo naprawdę sporej dawki śmiechu czekaliśmy tylko aż wyjdziemy na zewnątrz pooddychać świeżym powietrzem.
Bawiłam się świetnie ;) K2 jako prowadzący fantastyczni! jedyny minus - temperatura na sali 🤒
Było naprawdę fajnie, dużo śmiechu, polecam każdemu 😊
Występ może i dobry ale w połączeniu z panującą na sali temperaturą pozostawił raczej mało przyjazne wspomnienia i stał się głównym punktem biezacej działalności rozrywkowej kabareciarzy . Do tego nagłośnienie marne, większość tekstów nie zrozumiałem.
Choć bardzo gorąco i duszno w środku było warto
Dużo fajnej zabawy i humoru. Wróciłam do domu pełna dużej energii i optymizmu. Pozdrawiam.
Super! Ale brak klimatyzacji dało się odczuć 😁
Kabarety pierwsza klasa, tylko temperatura sali i bardzo blisko poustawiane krzesełka - 1 rząd - jedyny minus
Całkowity brak klimatyzacji przy kilkuset osobach , wszyscy siedzieli kolo siebie pomimo zapewnień że ma być 50% wolnych miejsc, dodatkowo kabaret młodych panów nie wystąpił- nikt nawet nie podał przyczyny. Ponadto występy miały trwać do 23.00 a skończyło się o 22.20 ! 1,5 roku czekania na to wydarzenie zeby się w środku ugotować, całkowity brak organizacji , więcej biletów nie kupię!
Cudownie!!!!
Występ w miarę udany choć mały niedosyt został natomiast brak klimatyzacji na hali to porażka.
Super tylko strasznie gorąco
Andrzej 23.06.2021 08:30
Niższy poziom nic w poprzednich latach
Było super
Bożena 22.06.2021 21:46
płakaliśmy ze śmiechu - naprawdę warto. Jeden występ nas trochę zawiódł- ale było potrzebne 15 minut wytchnienia pomiędzy trzema godzinami ciągłego rżenia :D
lucek suwałki 22.06.2021 15:36
Koncert super. Gorzej z siedzeniami (krzesła plastikowe), plecy "sztywne"
Polecam, ponad trzy godziny dobrej zabawy.
Bawiliśmy się świetnie i na pewno kupimy bilety za rok. Super polecam wszystkim kto lubi popłakać że śmiechu
Fajna impreza! Trochę nie do końca najlepsza forma kabareciarzy ale dali radę. Od nowych skeczy oczekiwałbym jednak trochę wiecej - czyli więcej śmieszności :) Ogónie jednak uważam imprezę za udaną!
po tak długiej, pandemicznej przerwie, każda rozrywka sprawia podwójną frajdę. Może i zabrakło największych gwiazd, ale na pewno każdy znalazł coś dla siebie. Szkoda, że w Zielonej Górze organizuje się zbyt mało takich imprez
Super występ!!!
Program fajny, 3 pierwsze występy najlepsze + prowadzący. Fatalne były krzesełka na płycie, na których po półtora godziny nie dało się siedzieć...
Krystek 21.06.2021 09:29
Wszystko super tylko chwilami za glosno
kwiodor 21.06.2021 09:27
Świetna zabawa! Na pewno wrócimy za rok 😉
Wszystko ok.
Super zabawa!polecam
Wspaniałe wydarzenie, super klimat.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane