kabaret

24. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

kabaret

24. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

24. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK - Bilety na kabaret

24. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

RYJEK to niezwykły festiwal kabaretowy, którego siłą jest jego formuła i zasady. Każdy kabaret zaproszony do udziału w Konkursie Głównym prezentuje tylko i wyłącznie premierowe skecze i piosenki.

To jedyny konkursowy festiwal kabaretowy, w którym udział biorą uznane grupy, mierząc się bezpośrednio z młodymi, tymi mniej znanymi. Nierzadko pojawiają się niespodzianki. Kabarety oceniają się wzajemnie po każdym zaprezentowanym skeczu w punktacji 0-5, mogą też trzy razy przyznać 10 punktów za skecz ich zdaniem wybitny.

Nagrodami są specjalne „Złote Koryta”. Jedno z tych Koryt przyznają właśnie same Kabarety, drugie Publiczność w oficjalnym głosowaniu, a trzecie Tajny Juror.

Istotą tego festiwalu jest nieustanna integracja kabaretów jak i publiczności. Najważniejszą sprawą jest chyba fakt, że na tym festiwalu nie wystarczy zdobyć serca publiczności, trzeba jeszcze zdobyć uznanie kolegów. No i Tajnego Jurora.

Przez 20 lat na Ryjku kabarety zmierzyły się z ponad 160 tematami na które powstało ponad 1300 premierowych skeczy i piosenek, przy czym muzyczne formy to około 15% repertuaru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bardzo dobre widowisko. Bilet był prezentem. Rodzice bardzo zadowoleni.
MEGA Konkurs 😁, skecze na wysokim poziomie i ubaw po pachy. W przyszłym roku znów zapoluję na bilety 😉.
Zabawa niezła, jednak pozostał pewien niedosyt. Za mało śmiechu, nie dość mocne? Trudno określić, ale wydarzenie tej rangi dawało mi złudne przeświadczenie, że śmiać się będę do rozpuku, a jednak nie...
Bawiliśmy się najlepiej na świecie!!!!!!
Mateusz 03.12.2019 22:18
jak zawsze świetna zabawa, mega atmosfera, masa śmiechu
Bardzo mało skeczów. Jeden tylko nowy. Nie warto płacić tyle kasy za taki wieczór. Nie polecam
Jak zawsze jedyny , niepowtarzalny ryjek..... :)
:)
OczywiścieZadowolony 30.11.2019 18:55
Kolejny raz super się bawiłem. Już czekam na nastepny jubileuszowy
SUPER
Te występy to jakaś porażka. Nie podobało nam się dosłownie nic. No może jedynie młodzi panowie trzymali fason. Reszta nie warta ani złotówki:(
Byłem po raz kolejny na Ryjku. Co więcej pisać, gdyby nie było OK nie wybierałbym się ponownie, co też zamierzam uczynić również w przyszłym roku. Zabawa, że boki mnie jeszcze do dziś bolą.
Na Piotra zawsze można liczyć!!! A że ma fajnych przyjaciół sukces gwarantowany!!!
To był mój drugi ryjek i na pewno nie ostatni! Prowadzący niezawodni🤩 polecam wszystkim lubiącym kabarety na żywo 😁
Pan Bałtroczyk jak zawsze doskonały,Przyjaciele nie dorównują mu dowcipem, inteligencją i ciętą ripostą.Po tak znanych kabaretach spodziewałam się czegoś więcej.
Bożena z Gliwic 26.11.2019 20:05
trochę za dużo występów standapowych, więcej niż kabaretów, po za tym super występy 😍
trochę za dużo występów standapowych, więcej niż kabaretów, po za tym super występy 😍
Wszystko ok ! Chyba najlepszy Ryjek w historii.
Występ wspaniały! Bardzo udany, zabawny i na poziomie. W następnym roku pojawimy się ponownie na RYJKU :)
Balkon super zabawa przednia
Świetna rozrywka,ostatni dzień "Ryjka" dość sentymentalny i raczej spokojny,w przyszłym roku wybiorę się jednak na Finał.
Małgorzata 26.11.2019 10:58
Fenomenalne wydarzenie
Walka o bilety wygrana, wszystko sprawnie poszło :) RYJEK to świetna zabawa i ból brzucha ze śmiechu gwarantowany, polecamy każdemu :)
Madzik&Michaś 26.11.2019 08:31
Na RYJKU jestem nie pierwszy raz. Szczególnie lubię konkurs główny wraz z występami towarzyszącymi w tych dwóch dniach. W tym roku poziom występów konkursowych był zróżnicowany. Wyśmienita pierwsza trójka na czele z kabaretem DNO , który zaskakuje nie tylko formułą skeczy ale i rewelacyjnymi scenografiami. Zasłużone zwycięstwo. Super zaprezentowały się kabarety Czesuaf i Chyba. Piosenka cudownie wykonana przez Olgę wzruszyła wszystkich, również prowadzącego. Pan Mariusz w nowej ryjkowej roli : wyluzowany, wywołujący salwy śmiechu publiczności był świetnym wyborem.Ogólnie organizacja imprezy - na wysokim poziomie, profesjonalna i spełniająca oczekiwania publiczności. Brawo dla organizatora.
Agaton23 26.11.2019 00:39
Jak zwykle świetna zabawa. Wszyscy się świetnie spisali. Kabaret DNO rozwalił na łopatki. Świetne prowadzenie Mariusza Kałamagi!
Bylo super. Liczylem na wiecej młodych panów ale bylo super. A laureaci pozamiatali.
Jak zwykle pełna profeska, i śmiech non-stop :)
Rewelacja! Abelard Giza nie zawiódł, kupa śmiechu i dobrej zabawy.
Ryjek to wyjątkowa impreza i trzeba na niej być. Polecam
Piniata Abelarda - petarda !!! Kto nie widział bardzo ,bardzo polecam ! :) skutki po występie : bule brzucha itp ( oczywiscie ze smiechu ) :D Wielkie brawa i owacje na stojąco dla wszystkich występujących :) super impreza !
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Rybnik inne wydarzenia