Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

kabaret

Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak

kabaret

Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak

Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak - kabaret

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MICHAŁ KUTEK – Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Mistrz rozmów z publicznością - jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. "Luźna gaducha". Na Youtube dostępne są także jego programy, "Kryzys wieku młodego" i "Nowe rozdanie" oraz "Już dobrze".

ROMAN KOSTELECKI - najprzystojniejszy oraz najśmieszniejszy komik z Ukrainy. W swojej krótkiej dwuletniej karierze już zdążył zahaczyć o 2 sezony Comedy Club. Jako że jest w naszym kraju od niedawna ma dużo śmiesznych uwag, którymi chętnie się podzieli.

KAMIL KOZIEŁ – człowiek-wulkan, wulkan drzemiący. Może i nie doczekacie się erupcji ze strony Kamila, ale na pewno oczaruje Was swoim podejściem do świata, niekonwencjonalnymi spostrzeżeniami, a także umiejętnością zachowania stoickiego spokoju w nawet najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

KAROL URBANIAK- od gimnazjum mówili na niego Uśmiech. Od tej pory niewiele sie zmieniło. Pierwszy raz na scenie pojawił się bo nie było biletów na wystep znanego komika. Lubi improwizowac i gadać z publicznością. Wedlug opinii jest to raczej casualowy stand-up. Dlaczego go nie widzieliscie w telewizji przekonacie się o tym w 5 minut.

Prowadzenie:
KAMIL MALESZYK - reprezentuje niezręczny styl przyprawiony dozą bardzo suchych żartów. Określenia creepy i cringe są jak najbardziej oddają, to co chce nam przekazać ten początkujący komik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak


Jak działają recenzje?
Występ mi się podobał, wiadomo to testy, nie wszystko było trafione, a komicy mieli utrudnione zadanie przez heklera, ale i tak dali radę. Uwielbiam Kutka i jego haryzme, choć ciagle mówi o niskiej samoocenie :)
Miśka 29.09.2022 22:29
Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak
Warszawa, 28.09.2022
Club Fair Play
Brak artysty zapowiedzianego w wydarzeniu
wielebny-jurek 29.09.2022 08:42
Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak
Warszawa, 28.09.2022
Club Fair Play

Polecane z kategorii kabaret