kabaret
Stanisław Tym - Mieszanka firmowa

kabaret

Stanisław Tym - Mieszanka firmowa

Stanisław Tym - Mieszanka firmowa - Bilety na kabaret

Stanisław Tym - Mieszanka firmowa | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Stanisław Tym - jeden z najwybitniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów komediowych. Jest również satyrykiem, felietonistą, aktorem estradowym, reżyserem, komediopisarzem, autorem skeczy.

Siecze, smaga, kpi, ośmiesza, drwi, bawi, pochyla się z troską... Nawet najstarsi nie pamiętają od kiedy. Bo Stanisław Tym jest od zawsze – dla jednych jako niezapomniany kaowiec z „Rejsu”, Ochódzki z „Misia” czy „Rozmów kontrolowanych”, dla innych jako autor sztuk teatralnych („Rozmowy przy wycinaniu lasu”) i skeczów, które przeszły do historii polskiego kabaretu („Wężykiem, wężykiem”). Jeszcze inni najbardziej cenią jego talent felietonisty – dziś pisze dla „Polityki”. Tym nigdy nie traci poczucia humoru: „Jestem szczęśliwy, gdy ludzie się śmieją. Śmiech pozwala zapomnieć o przykrościach, biedzie, złym losie. Daje wolność. Choćby na chwilę”.

Tym razem wystąpi w autorskim programie kabaretowym zatytułowanym ,,Mieszanka firmowa". To wieczór kabaretowy, w którym Tym jak zwykle żartuje, kpi, kłuje, czasem nawet ostro przykłada. Felietony, piosenki, skecze i opowieści pokazują w inteligentny i zabawny sposób Polskę, Polaków, media, ludzi kultury i polityki. 

Na scenie przy fortepianie Krzysztof Baranowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetny występ. Niezmiennie podziwiam.
super!!!! było bardzo wzruszające i poruszające. chodzimy (2 pokolenia) na coroczne prezentacje Mistrza, Geniusza, Giganta od dawna - początki w latach 70-tych w Teatrze Powszechnym i zawsze było warto, gdyż spectrum oglądania i prezentacji życia bieżącego jest niezwykłe. mamy nadzieję na kolejne spotkanie w niedługim czasie. fartu Mistrzowi życzymy, bo na Titanicu zdrowych i bogatych multum było.....
Na występ składał się zestaw kilku piosenek (chyba w całości mocno leciwych, z czasów młodości Pana S.Tyma), kilka starych żartów (w wyśmienitej oprawie ww., co zdecydowanie dodało im polotu), kilka niedomówień, napomknień i odniesień do współczesnej sceny politycznej - różnej jakości (dostało się głównie obozowi rządzącemu), co tłumaczę jednak wiekiem Artysty. Zapewne wystawiłbym ocenę wyższą (4), bardziej zresztą w hołdzie całości dokonań Artysty, ale niezwykle ubodło mnie kabaretowe odśpiewanie Roty. Moim zdaniem - nawet schlebiając gustom być może sporej części widzów - i tak nie uchodzi.
Pan Tym jak zawsze w wyśmienitej formie. Super występ.
Wspanialy wieczor. Pan Stanislaw w swietnej formie
Nie ma wystarczającej liczby gwiazdek do zaznaczenia, by opisać poziom tego spotkania z Panem Tymem. Intelekt, dowcip i kultura - Panie Stanisławie, dziękuję za to niecodzienne spotkanie. I doznanie🌹
świetny występ, rozrywka na wysokim poziomie, polecam
Mistrz!
Szacunek plus podziw dla Pana Tyma ,dziękujemy i 200 lat zyczymy
Jestem fanką Stanisława Tyma, więc było miło go zobaczyć i posłuchać, ale bywałam na bardziej zabawnych jego występach.
Super wieczór, super przeżycie. Stanisław Tym to jednak klasa. Organizacja imprezy wzorowa. Do zobaczenia wkrótce.
Krzysztof Kubski 09.01.2018 18:45
Wspaniały występ!!! Wielki szacun Panie Stanisławie!!!
Rewelacyjny występ! Pan Tym to wybitna postać, bardzo się cieszę, ze mogłam doświadczyć Jego geniuszu na żywo!
Jak dobrze, że jeszcze istnieje rozrywka na dobrym poziomie. Dziękujemy Panie Stanisławie.
Inteligentny, cięty humor i niesamowite zaangażowanie artysty, żywej legendy polskiej sceny satyrycznej, zapewniły blisko 2,5 godziny fantastycznie spędzonego wieczoru. Świetny występ!
Stanisław Tym ciągle w formie! Szacunek i uznanie oraz dużo zdrowia i sił.
Znakomity występ. Trudno sobie lepszy wyobrazić.
Fantastyczny wieczór, Pan Tym pełen pozytywnej energii, humor na najwyższym poziomie, inteligentny żart - bardzo potrzebne i ożywcze przeżycie. Polecam!
Polecam. Do śmiechu i do głębokich przemyśleń o znów żywym PRL-u , o zwykłej ludzkiej głupocie. Podane językiem pięknym, giętkim. Wielopiętrowe żarty, smieszno-gorzkie. Ginący gatunek zwierzecia scenicznego w świecie Kabaretonów.
Pan Tym dał fantastyczny występ.Krzesła twarde i nie wygodne.
Rewelacja, zarówno organizacja jak i atmosfera. Pan Stanisław rozbawił publiczność do łez .
Występ Pana Stanisława Tyma wspaniały,pełen inteligentnego humoru.Spędziliśmy bardzo miły wieczór.Serdecznie polecam.
Tym jest Tym! Najwyższa półka, świetna zabawa. Gratulacje i dużo zdrowia dla p. Stanisława. Odebrał owacje na stojąco.
wielki szacunek i sympatia dla Pan Stanisława! Czas spędzony z humorem, zadumą i inteligentnym człowiekiem
REWELACJA!!! Panie Stanisławie, wypada tylko pogratulować formy. Moim skromnym zdaniem, wielki Lopek nie miał racji - wcale nie zmarnował się Pan na estradzie, choć kto wie, jakim byłby Pan inżynierem ;-) Ten wypad do Kuźni był prezentem na Dzień Matki dla mojej cudownej mamy, którą niełatwo rozśmieszyć. Przecierałam oczy ze zdumienia, bo śmiała się do rozpuku od początku do końca występu. Bezcenne doświadczenie, więc dziękuję z całego serca!
Od lat lekturę "Polityki" rozpoczynam zawsze od Pana felietonu. Napawa mnie on zawsze optymizmem i w taki nastrój wprowadził mnie Pan swoim występem w Kuźni Kulturalnej. Jestem pod ogromnym wrażeniem witalności, poczucia humoru na najwyższym poziomie. Z wyrazami szacunku, Magdalena Bierca
Magdalena Bierca 01.06.2017 21:17
Wspaniały p. Tym!
Mistrz nadal w dobrej formie.
Spędziliśmy wspaniały wieczór. Proszę podziekować Panu Stanisłowi i pozdrowić go gorąco od wiernych fanów. O bardzo wysokim poziomie programu artystycznego myśle, że nie muszę wspominać. Mimo bolącej nogi, Mistrz jak zawsze był w wyśmienitej formie, dał nam idelanie wyważoną dawkę wrażeń, wzruszeń i humoru. Czego można chcieć więcej do szczęścia? Kawałek szczęścią, kawałek gliku.... I już jest dobrze. i już po krzyku. Nie wszystko dolar, nie wszysko funt... Grunt trochę szczęścia bo szczęście to grunt!!! To właśnie mieliśmy wczoraj :-). Dodam jeszcze, że serwis restauracyjny współgrał z wysokim poziomem przedstawienia.
Wczorajsze wydarzenie to spotkanie z Ikoną! Świetna zabawa, wspaniała atmosfera i możliwość obcowania z Wielkim Człowiekiem!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane