Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

kabaret Stanisław Tym

80-te Urodziny Misia - Stanisław Tym i Kabaret Rewers

kabaret Stanisław Tym

80-te Urodziny Misia - Stanisław Tym i Kabaret Rewers

80-te Urodziny Misia - Stanisław Tym i Kabaret Rewers - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

80 – te Urodziny Misia!

Wieczór Kabaretowy
Stanisław Tym i Kabaret Rewers

Stanisław Tym - jeden z najwybitniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów komediowych. Jest również satyrykiem, felietonistą, aktorem estradowym, reżyserem, komediopisarzem, autorem skeczy.
Siecze, smaga, kpi, ośmiesza, drwi, bawi, pochyla się z troską...Nawet najstarsi nie pamiętają od kiedy. Bo Stanisław Tym jest od zawsze – dla jednych jako niezapomniany kaowiec z „Rejsu”, Ochódzki z „Misia” czy „Rozmów kontrolowanych”, dla innych jako autor sztuk teatralnych („Rozmowy przy wycinaniu lasu”) i skeczów, które przeszły do historii polskiego kabaretu („Wężykiem, wężykiem”). Jeszcze inni najbardziej cenią jego talent felietonisty – dziś pisze dla „Polityki”. Tym nigdy nie traci poczucia humoru:
„Jestem szczęśliwy, gdy ludzie się śmieją. Śmiech pozwala zapomnieć o przykrościach, biedzie, złym losie. Daje wolność. Choćby na chwilę”.
Tym razem wystąpi w autorskim programie kabaretowym zatytułowanym ,,Mieszanka firmowa". To wieczór kabaretowy, w którym Tym jak zwykle żartuje, kpi, kłuje, czasem nawet ostro przykłada. Felietony, skecze i opowieści pokazują w inteligentny i zabawny sposób Polskę, Polaków, media, ludzi kultury i polityki.
W roku 2017 S. Tym obchodzi swoje 80-te urodziny.

…......................................................

Kabaret Rewers powstał w 2014 roku, ale jego trzon stanowią osoby tworzące wcześniej, przez 20 lat, największe hity kabaretu Ciach. Co roku, w sierpniu, jest gospodarzem Kabaretobrania z POLSATEM na żywo.
Najbardziej rozpoznawalną postacią zespołu jest Janusz Rewers, nierozerwalnie kojarzony z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym, a jednocześnie odtwórcą roli Franka Dealeya w kabaretowym serialu improwizowanym „Spadkobiercy” w TV4. Na scenie zobaczymy również Annę Olechnowicz – aktorkę z dyplomem, wyjątkową urodą i talentem oraz Macieja Wojciechowskiego, którego żywiołem jest improwizacja kabaretowa. Poważny twórczy wkład w teksty komediowe ma Andrzej Kłos – od 30 lat szara eminencja polskiego kabaretu.
Kabaret Rewers z nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentuje sprawy społeczne i absurdy życia codziennego. Wszystko to, plus doskonałe poczucie humoru pozwala im na niezwykłe improwizacje sceniczne, dzięki którym aplikują widzom ogromną dawkę emocji i
gwarantują dobrą zabawę.
Tego wieczoru zaprezentują swój najnowszy program pt. „ Przysłowia i aforyzmy”

Zobacz Rewers rzeczywistości ! :)"
www.kabaretrewers.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: 80-te Urodziny Misia - Stanisław Tym i Kabaret Rewers

Duży szacunek dla występujących, zwłaszcza Pana Tyma. Niesamowita energia i ciągle ten sam "MIŚ" - w głosie. Jestem pod dużym wrażeniem wigoru i mocy, bądź co bądź, 80-latka. Zazdroszczę, ja tego nie dożyję. Rewers też ok oczywiście, ale mimo wszystko byłam tam dla Tyma.
Anka BCK Braniewo 26.11.2017 21:23
80-te Urodziny Misia - Stanisław Tym i Kabaret Rewers
Braniewo, 18.11.2017
Braniewskie Centrum Kultury

Polecane z kategorii kabaret