kabaret
Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

kabaret

Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

Zenon Laskowik "Będą zmiany..." - Bilety na kabaret

Zenon Laskowik "Będą zmiany..." | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

07.10.2019, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacyjny wieczór kabaretowy - humor do łez. Pan Laskowik the best ❤️ Dziękujemy życzymy zdrowia i ogromu pozytywnej energii, której można tylko pozazdrościć
Klasa sama w sobie. Każde słowo coś znaczy, wszytko ma przesłanie i głębszy sens.
Pan Laskowik, jak zwykle na najwyższym poziomie :) Po raz kolejny nie zawiedliśmy się. I tak jak to u Pana Laskowika bywa : jest wesoło z momentami zadumy. Jest to kabaret dla widza inteligentnego i myślącego. Dlatego nam odpowiada. Bardzo silne punkty to : p.Laskowik i p.Fedorowicz. Na dobrym poziomie (przynajmniej w tym występie) p.Tomczak. Natomiast zawiedzeni byliśmy p.Biedrzyńska (mimo całej sympatii jaką dla niej mamy). Piosenki, które "śpiewała" odbiegały od tematu występu i wykonane były w zasadzie krzycząc niż śpiewając. Dziwię się bo to dobra aktorka komediowa ale tu się nie sprawdziła. Scenki mówione też słabo. Natomiast druga p.Adrianna (Biernacka) musi się rozhulać z występami kabaretowymi. Brakuje jej lekkości jaką mają starsi wytrawni koledzy. Ale Oni to Klasa Premium ;) Podsumowując, daliśmy za całość 5* :)
Pelagia 11.05.2019 11:32
Bardzo dobry występ, wreszcie kabaret na poziomie. Teksty poruszają aktualne tematy. Super. Brawo.
Bardzo dobry spektakl, oby więcej takich kabaretów.
LMAO!
Marcin 06.05.2019 12:42
Jak zwykle wspaniały, byłam już trzeci raz i stale mnie zachwyca.Występ Pana Laskowika jest dla mnie lekiem na całe zło.
Prezent dla Rodziców - byli zachwyceni występem!
Poznaniak 06.05.2019 09:28
Bardzo nam się podobało !!
Krystyna 06.05.2019 09:06
Jak zawsze świetny i niepowtarzalny. Szczerze polecam :)
Kasiunia 06.05.2019 09:00
Pan Laskowik i pozostała obsada aktorska jak zwykle w formie. Bilet drogi, ale warto było.
Wychowałem się "Z tyłu sklepu" "Będą zmiany" rozczarowały mnie. Znakomita większość to wysiline żarty na temat PIS i jej polityków. Zupełnie nie tego spodziewałem się po p.Zenonie, którego uwielbiam od lat. Na pewno stać go na więcej. Nie jestem PISiorem, te żarty po prostu były nienajlepsze.
Yossarian 20.03.2019 14:13
Po raz pierwszy miałam przyjemność oglądać Pana Zenka w 1967 r. w Poznańskim Zamku był skromnym studentem z gitarą. Jako współtwórca kabaretu Tey wysoko postawił poprzeczkę i tylko bardzo nielicznym udaje się leswie zbliżyć do poziomu mistrza. Stara dobra szkoła. Mimo upływu lat nadal jest w doskonałej formie. Wraz ze świetnie dobranym zespołem stworzyli niezapomniany, inteligentny spektakl kabaretowy. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Poznaniacy kochają poczucie humoru Zenka i już!!!
Jak zawsze nie zawodny Laskowik. Od samego początku dobre skecze, cały czas było dużo do śmiechu. Wszystkie teksty bardzo aktualne,śmieszne,jak za dawnych dobrych czasów, kiedy wyśmiewał ze Smoleniem czasy PRL.Obecne teksty też są mocne! Biedrzyńska fantastyczny głos.
Cudowny wieczór, jestem pełna uznania, że są jeszcze tacy wspaniali ludzie ,którzy patrzą realnie na tę polską rzeczywistość. Czapki x głów Panowie i Panie.
.BRAWO ZENON I JEGO ZESPOL BRAWO. MEGA WYSTEP.
Zenek jest rewelacyjny, uśmiałem się do łez.
Leszek Szcz. 19.03.2019 12:02
Wysoki poziom, fantastyczna zabawa, dużo śmiechu i dużo radości. Czekamy na następne wydarzenie z udziałem Pana Zenona Laskowika.
Dawno się tak nie ubawiłam. Świetny występ. Gorąco polecam!
esmeralda 19.03.2019 10:56
Przedstawienie super. Pan Zenon Laskowik jest jak wino, im starszy tym lepszy. Przedstawienie wspaniałe. Dwie godziny wspaniałej zabawy. Polecam.
regina 19.03.2019 09:00
Jak zwykle wysoki poziom i klasa . Bawiliśmy sie wspaniale .:)
Super zabawa. Polecam
Aneta 75 19.03.2019 08:35
Wspaniały dowcip, nawiązanie kontaktu z publicznością - legendy kabaretu z dawnej szkoły.
Stańczyk 12.02.2019 21:10
Zenek w bardzo dobrej formie! Wesoło było. Teraz namawiam przyjaciół, aby obejrzeli program w marcu 2019.
Hedvigis 12.02.2019 21:08
Super zabawa. Laskowik w formie, a Jacek Fedorowicz ? Podziwiać :-) Wiek nie jest żadną przeszkodą.
Ok.polecam.
duża zamiana po ostatnim programie , wycelowana już konkretnie, bo i czas ku temu najwyższy.Z pozdrowieniami dla mistrza pana Zenona ,pana Jacka oraz całej ekipie Szacunek za wytrwałość. Jeżeli uzna Pan Zenon że nadszedł czas odpowiedni , parę cytatów z imprezy, za przyzwoleniem , pościłbym w obieg .
Tomekzlasu 12.02.2019 12:11
Super występ. Boki zrywać ;)
Bawiliśmy się świetnie, wspaniały występ, świetne teksty bardzo dobra zabawa, polecam
fiołek 12.02.2019 09:01
Zadowolenie z obejrzenia występu. Niektóre numery podobały się bardzo, kilka podobało się bez bardzo. Zgodnie z intencjami autorów był i uśmiech i śmiech i wybuch śmiechu. Dziękujemy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane