koncert

12 Tenorów & Diva

koncert

12 Tenorów & Diva

12 Tenorów & Diva - Bilety na koncert

12 Tenorów & Diva to prawdziwa uczta dla zmysłów - na jednej scenie 12 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, a crème de la crème tego wspaniałego koncertu - utalentowana, przepiękna Diva clip_image002

Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, klarnecistwa i manager sztuki, Artysta o niepodważalnym autorytecie.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa Granada Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury Brunetki Blondynki, oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo Unbrake My Heart, czy też We Will Rock You zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: Mamma Mia, Dancing Queen oraz ponadczasowe hity Whitney Houston i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenorów & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności.

Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

11.12.2021, 16:00 Teatr Mały w Tychach
 KUP BILET
11.12.2021, 19:00 Teatr Mały w Tychach
 KUP BILET

12 Tenorów & Diva Sophia Slyvka

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 12 Tenorów & Diva

Wspaniały koncert Brawo !
Rewelacja🤩🤩🤩🤩
Cudowne przeżycie. Wspaniały występ. Polecam
To była uczta dla uszu i wzroku. Dziękujemy za wspaniały występ🥰
Sam koncert i repertuar bardzo przyjemny. Jakość artystów, również super. Zastrzeżenia jedynie do organizatorów o braku informacji o zakazie fotografowania i filmowania (niektórzy potrzebują takie komunikaty, ponieważ sami się nie potrafią domyślić). Skutkowało to tym, iż Panie z obsługi biegały przez cały czas po sali i upominały "melomanów" . Byli i tacy co nie bardzo przejmowali się obsługą i na wszelkie sposoby, próbowali filmować i na bieżąco przesyłać w "świat" koncert. Komedia. Niestety na brak maseczek u widzów, personel nie zwracał uwagi. Przykre.
Dzień dobry,impreza świetna,artyści wspaniali,warto było czekać na takie występy tak długo.Bawiłam się znakomicie,pozdrawiam
Super! Super! Występ
koncert wspaniały bawiliśmy się świetnie brawo,brawo i jeszcze raz brawo dla artystów a także dla organizatorów
4 gwiazdki, bardzo nam się podobało. Wydaje się nam, że trochę za duże nagłośnienie
Koncert przepiękny. Warto było czekać przeszło rok ze względu na pandemię.
występ udany, zabawny i profesjonalny, jednak czas wykonania i uczestnicy niezgodni z opisem. Miał bowiem trwać 120 min. z przerwą, a trwał z bisami o 90 min. Nie wystąpiła też diva amerykańska na którą bardzo czekaliśmy.
Przepiękny występ , aż brakuje słów .Polecam każdemu ,tylko szkoda ,że tak krotko trwał.
Piękny występ. Jeszcze dzisiaj słyszę to cudowne brzmienie całej grupy śpiewaków. Polecam. Sam wybiorę się ponownie, gdy tylko będzie okazja. Miejsce urocze.
Koncert bardzo piękny. Wspaniale dobrane utwory, pełny profesjonalizm i klasa wszystkich wykonawców, zarówno instrumentalistów, tenorów jak i pani solistki. Cieszę się wraz ze znajomymi, że dane nam było w dobie pandemii chociaż na chwilę oderwać się od szarej codzienności i mile , wesoło, z oklaskami spędzić czas.
wspaniały spektakl
Bawiłam się świetnie, głosy Panów wspaniałe, solistka pięknie się prezentowała, głosowo dorównywała kolegom, ale mam uczucie niedosytu. Oczekiwałam jeszcze innych utworów. Pozdrawiam.
barbarka 17.03.2021 14:41
Wieczór był cudowny! Zarówno muzycznie jak i merytorycznie była to niesamowita zabawa. Panowie głosy mają cudowne, harmonie wypełniały całą aulę. Diva hipnotyzowała a orkiestra nadała klasycznym utworom nowego wigoru. Do tego pełen repertuar żartów, wizualnych atrakcji i pięknych sukien. Serdecznie polecam. Koneserzy muzyki będą mieli okazję usłyszeć przypowiastki o utworach wieczoru. Serdecznie polecam.
Magda M. 16.03.2021 19:45
Koncert uważam za bardzo dobry. Tenorzy pokazali jaki mają piękny głos. Natomiast Pani Agata wyglądała zjawiskowo w każdej kreacji, a przy tym talentu nie brakowało. Dobra robota 😊
Balerina 16.03.2021 12:48
koncert był wspaniały
Ala 16.03.2021 10:01
Koncert super
W dobie 4000 zakażeń covid dziennie nie zdecydowałam się wziąć udziału w koncercie. Żałuję, że organizatorzy nie zdecydowali o zmianie terminu. 4 bilety mojej rodziny nie zostały wykorzystane.
Cudowny koncert, wspaniałe głosy, piękny śpiew, wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia pełne emocji. Orkiestra na wysokim poziomie, super perkusista. Polecam ten koncert każdemu, naprawdę warto. Szóstka z plusem.
Repertuar dla każdego, przy bardzo wysokim poziomie wykonania. Publiczność doprowadzona do ekstazy! Były brawa, oklaski, owacje, tupanie, bisy, naszyjnik pereł rzucony na scenę...Warto było to przeżyć i zobaczyć. Chętnie obejrzałabym jeszcze raz.
Koncert cudowny, tenorzy, orkiestra i dyrygent także. 2,5 godz. cudownego przeżycia i wspaniałej zabawy. Czułam się na tym koncercie jak Alicja w Krainie Czarów. Serdecznie polecam.
Wspaniały koncert, rewelacyjna orkiestra i super głosy tenorów. Bawiliśmy się wyśmienicie. Polecam!!!
Bardzo dobry koncert, świetnie się bawiliśmy.
Niesamowici!!
Zabawa przednia. Tenorzy super. Diva ździebko mniej. Orkiestrze też nic nie brakuje. Zawsze mówią, że najlepszymi śpiewakami na świecie są Słowianie. I to się sprawdza.
Pięknie było.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert