Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

1ONE

koncert

1ONE

1ONE - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Początek działalności zespołu sięga 2014 roku. Nagraliśmy wtedy pierwszą płytę „Njoyin”. W grudniu 2014roku zagraliśmy w najsłynniejszym rockowym klubie świata "WHISKY A GO GO" w Hollywood, w kultowym klubie "RAMONA MAINSTAGE" w San Diego, w "ADRENALINA" w Las Vegas.
W grudniu 2015 roku ONE ponownie koncertował w USA m.in. dostał zaproszenie do "WHISKY A GO GO", ale tym razem już nie jako support lecz jako gwiazda wieczoru! W tym klubie karierę rozpoczynał Jimmy Hendrix, The Doors, Guns N' Ross, a ostatnio koncertował Slash.
Na drugiej płycie, „Świat Świętych krów”, gościnnie występuje Paul Gilbert, słynny gitarzysta z formacji Mr.Big. Album został w całości nagrany w Los Angeles. W Polsce ukazał się w kwietniu 2015r. zaś wydanie angielskojęzyczne pojawiło się na półkach sklepów muzycznych w USA 27 października 2015 r.
W Polsce 1ONE koncertował m.in.. podczas SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW POLSATU w Gdyni, w studio AGNIESZKI OSIECKIEJ – koncert transmitowany na żywo w Programie Trzecim Polskiego Radia, czy też w „Świat się Kręci” telewizyjnej Jedynki, na IMPACT FESTIWAL (Katowicki Spodek), METAL HAMMER FESTIVAL (Arena Łódź) , grał jako gość specjalny z BLACK LABEL SOCIETY we wrocławskim "ETERZE" i w warszawskiej "STODOLE", a w lipcu 2018 roku 1ONE wystąpił w Tauron Arenie przed legendarnymi Deep Purple.
Wiosną 2019r. ukaże się trzeci album formacji 1ONE. Jego producentemi są Jun Murakawa (Soundgarden, Paul Gilbert, Nine Inch Nails) i Ryszard Sygitowicz. Gościnnie na płycie wystąpią: na gitarze Doug Aldrich ( Whitesnake), na basie Stu Hamm (Joe Satriani, Steve Vai, Frank Gambale), na perkusji Jeff Bowders ( Paul Gilbert, Shakira, Joe Satriani).

Obecny skład zespołu:
Małgosia Zapaśnik– wokal
Aga Malicka –instrumenty klawiszowe
Daniel Wręczycki - gitara
Janusz Niekrasz (TSA) – bass
Marek Kapłon (TSA)- perkusja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 1ONE

Dla mnie świetny koncert pełen energii, rockowego, gitarowego grania, które ja bardzo lubię. Pomimo małej sceny zespół dał show szczególnie z Agnieszką grającą na klawiszach. moim zdaniem to po prostu trzeba posłuchać i zobaczyć. GORACO ZACHĘCAM!
romuald117 13.04.2019 15:47

Polecane z kategorii koncert