koncert

Dżem

koncert

Dżem

Dżem - Bilety na koncert

„W życiu piękne są tylko chwile”- chyba każdy z nas zna słowa piosenki wyśpiewane przez kultowy zespół polskiej sceny muzycznej, jakim jest Dżem. Jednymi z takich „chwil” są niewątpliwie koncerty tegoż zespołu.
Zespół Dżem to nuty z pogranicza bluesa i rocka. To burzliwa, ale niezwykła historia, talent, sława. To ponad 40 lat wspólnego koncertowania, podczas których artyści przyzwyczaili nas, że za każdym razem kiedy wchodzą na scenę, dają z siebie 100%.
Przepustkę do wielkiego muzycznego świata grupa zdobyła podczas Festiwalu w Jarocinie w 1980 roku, kiedy to rozkochała w sobie polską publiczność. Pierwszy singiel „Paw” został nagrany w 1981 roku. Potem ich kariera zaczęła nabierać tempa, lista utworów wzrastała, pojawiały się pierwsze albumy.
Pomimo trudności, roszad zespołowych grupa wciąż koncertuje na najwyższym poziomie. Udowodni to na najbliższych koncertach, gdzie w bluesowo-rockowym rytmie wykona swoje największe przeboje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
10.10.2021, 18:00 COS Torwar
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Dżem

Jak zwykle świetny koncert w wykonaniu zespołu Dżem.
Niezapomniany koncert i wyjątkowy klimat
Było fajnie, publiczność bawiła się nieźle, Dżem pomimo upływu lat doskonale daje radę.
Było za nie. Dzięki
REWELACJA!!! Wspaniały Koncert!!!, na zawsze zostanie w pamięci :-)
Świetny koncert.! Mogłabym słuchać ich godzinami, więc jak dla mnie za krótki 😉 no i trudno było usiedzieć na fiskus przy takiej muzyce, ale rozumiem, że takie były wymogi sali.
Fajna atmosfera, niestety niedyspozycja wokalisty dała się odczuć, w porównaniu z poprzednimi koncertami Dżemu, na których byłam ten był najsłabszy. Nie było również bisów. Ważnym aspektem, którego brakowało było nagłośnienie i akustyka sali - dostrojenie mikrofonu artysty do sali. Zasada im więcej" paczek " na scenie, tym gorsza jakość koncertu.
Super impreza }[ekna sala.Atmosfera zabawy cudowna. Dzieki.
Zabawa super Powinno być może lepsze nagłośnienie
Super koncert. Panowie mimo swojego wieku dają radę i naprawdę warto się delektować muzyką w ich wykonaniu. Technicznie jak na starą wysłużoną salę widowiskową to odbiór na przyzwoitym poziomie. Koncert warty polecenia.
Rewelacyjny koncert!
Zespół DŻEM to legenda. Koncerty tego zespołu to nie jest wydarzenie to nie jest event to jest SPRAWA.
Super atmosfera, dobre brzmienia, świetna zabawa.
Wspaniałe. Lubię tu przychodzić na koncerty. Wspaniały klimat.
Chłopaki spisali się na 5+ ...jak zawsze. Gratulacje i podziękowania. Technicznie Na balkonie akustyka fatalna. Czas na zmianę lokalizacji a to w Radomiu wyzwanie.
Świetny koncert. W pewnym momencie publiczność wstała i już nie usiadła. Bisy to był ... czad ... ;)))
Super koncert to było 105 min super muzyki, a Dzem w super formie
Jak zawsze chłopaki dali czadu. Było zajefajnie
Żwirek 30.08.2021 10:17
REWELACJA, wspaniałe przeżycie! cudowne chwile. Polecam
Było wspaniale ! Cudownie rozpoczęłam wakacje. Trzymajcie tak dalej !!!
Wspaniały koncert. Jak zawsze zespół zachwycał i porwał publiczność. do wspólnego śpiewania. Polecam. Genialny koncert.
Koncert Dżem zawsze na wysokim poziomie, nie mogę się doczekać kiedy znowu zawita do Torunia
Wspaniały występ, muzyka na żywo zawsze działa inaczej niż ta odtwarzana z urządzenia, jednak pasja zespołu, talent i charyzma to mieszanka wybuchowa. Trzeba tam być, poczuć muzykę każdym zmysłem by się przekonać, że to jeden z najlepszych koncertów w życiu
Wspaniały koncert, wspaniali artyści.
Wspaniały koncert, niesamowite przeżycie. Jeśli będę miała okazję wybrać się jeszcze raz na koncert Dżemu to chętnie zobaczę Ich ponownie. Duża klasa!!!
Koncert był MEGA. Grali pięknie i długo. Polecam wszystkim.
Kapitalny koncert z jednym wyjątkiem. Perkusista beznadziejny. Walił takie babole, że to nie wstyd dla Dżemu. Poza tym rewelacja wraz z gościnnym występem drugiegio basisty.
Wspaniały koncert. Polecam ✌️✌️✌️✌️
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert