koncert
Dżem

koncert

Dżem

Dżem - Bilety na koncert

Dżem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Dżem - polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa założony w 1973 roku przez braci Adama i Benona Otrębów oraz Pawła Bergera. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.
Mówi się o nich "polscy Rolling Stonesi"... I faktycznie - coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje... [tekst: Jan Skaradziński]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Dżem - 40-lecie

 KUP BILET

Dżem - 40-lecie

 KUP BILET

Dżem - 40-lecie

 KUP BILET

Dżem - 40-lecie

 KUP BILET
31.01.2020, 19:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET
 KUP BILET

Dżem - 40-lecie

 KUP BILET

Dżem - 40-lecie

 KUP BILET

Dżem - 40-lecie

Dżem - 40-lecie

24.11.2019, 18:00 Siedlce, Hala OSiR
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Koncert super ale organizacja tragedia, wyjazd z parkingu ponad 30 min. W CKK Jordanki całkowity zakaz filmowania , nawet telefonem komórkowym - tragedia.Na żadnym koncercie ochrona tak agresywnie nie zakazuje nagrywania. Rozumiem jeśli bym nagrywał profesjonalnym sprzętem cały koncert- ochrona praw autorskich. Ale nagranie fragmentu utworu i atmosfery sali zabronione? 3 razy nagrałem po 1 min utworu i ochrona straszyła wyprowadzeniem z koncertu.
Koncert super!!! Czas spędzony rewelacyjnie :)
Poezja.
Najlepszy polski zespół w historii. Widziałem już kilka razy i MUSZĘ zobaczyć kolejne kilka. Coś wspaniałego. Dają z siebie wszystko i znakomicie im to wychodzi, przednia zabawa. Pozdrawiam skazanych na bluesa :)
Koncert świetny. Super atmosfera:)
Super koncert,świetna impreza,gorąco polecam.
Genialny koncert, wspaniała atmosfera, cudowna muzyka. Na ten koncert warto iść. Polecam.
Sam Koncert na bardzo wysokim poziomie. Jak zawsze!!!!! P.S. Jordanki niestety to nie miejsce na takie kapele. Siedzieć na takim występie. No cóż.
Dżem, ja zawsze najlepsi, rewelacja
To ocena koncertu bo niestety miejsca i organizatorów byłaby niższa. Temperatura - nie do zniesienia. Brak możliwości robienia zdjęć i nagrywania wideo - dla mnie niezrozumiała. Sam koncert REWELKA!!!
koncert fantastyczny, faceci trzymają poziom. Jeśli, dorosłemu mężczyżnie napływają łzy do oczu, to czy może być piękniej. pozdrawiam Zbyszek
Piękny koncert w pięknym miejscu!
Świetna zabawa, wspaniały zespół i cudowną atmosfera,!!!
Koncert super chociaż wokalista mógłby mieć większy kontakt z publicznością.
Fantastyczna atmosfera. Pozytywni muzycy. Spełnianie oczekiwań publiczności. Idealny dźwięk na sali koncertowej.
Świetny występ. Wspaniała atmosfera i liczni fani, którzy jak zawsze nie zawiedli. Bardzo dobra widoczność z miejsc siedzących. Koncert wart posłuchania i zobaczenia. Szkoda tylko, że nie było ani jednego nowego utworu. Sama końcówka i bisy, to najpiękniejsze stare utwory. Dziękuję za mile spędzony czas.
Świetna zabawa Polecam wszystkimi
Było Super,zagrali wszystkie kawałki których oczekiwaliśmy.. Bardzo wysoki poziom ,jak zawsze :-)
Koncert należy ocenić w dwóch aspektach 1. DŻEM - rewelacja 2. Powołanie się na ustawę o ochronie praw autorskich i tropienie ludzi, którzy chcieli zrobić fotkę - porażka na całej linii. Rozumiem, że nie można filmować komercyjnie, ale na użytek własny? Tym bardziej, że internet jest pełen nagrań z innych koncertów... Porażka przez duże P
Koncert spełnił moje oczekiwania!!! Świetna akustyka a do tego w zasadzie wszystkie największe przeboje Dżemu usłyszane na żywo. Zespół dwukrotnie wychodził bisować - w sumie 5 utworów dodatkowo zagranych. Dwie godziny świetnej zabawy i muzyki!!!
Wystep cudowny Dzem najlepszy na swiecie
Kapitalna organizacja, koncert z pełna para 😎
Bardzo udany koncert, Zespół przygotowany perfekcyjnie, wokalista nawiązał wspaniały kontakt z publicznością.
Dżem "starzy" wyjadacze dają radę!!! Techniczni ogarnęli. Bardzo fajna akustyka sali. Miło było!
Dla mnie super tylko publika słaba to nie byli dżemowcy tylko emeryci jak można przyjść na koncert i siedzieć w bezruchu masakra ale mi się pofarciło i mam fotkę z Benkiem!!!!
Koncert bardzo dobry, godny polecenia. Nie zaznaczyłem piątej gwiazdki gdyż uważam , że nie ma idealnych rzeczy w tym świecie.
Koncert rewelacyjny! Im dalej tym lepiej i klimatyczniej! Wyśmienite popisy solówek instrumentalistów! Wokal Maćka-wybitny! Atmosfera gorąca! Polecamy! :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane