koncert

3-dniowy karnet na Warsaw Comic Con + koncert Magic Orchestra

koncert

3-dniowy karnet na Warsaw Comic Con + koncert Magic Orchestra

3-dniowy karnet na Warsaw Comic Con + koncert Magic Orchestra - Bilety na koncert

MAGIC ORCHESTRA

Magiczne dźwięki muzyki z gier video. Life is Magic. Life is the Game…

Koncert muzyki z gier video to unikalny projekt na polskim rynku muzycznym. W dwuczęściowym programie znajdą się utwory, które towarzyszą najbardziej rozpoznawalnym i kultowym grom video na świecie.

W koncercie m.in usłyszymy muzykę z gier :

Battlefield 1, The Elder Scrolls V: Skyrim, Civilization IV, VI, Minecraft,

Baldur's Gate, Mafia, God of War, Overwatch, Killzone 2,3, Uncharted 3

Assasin's Creed 3, Shadow Warrior2 .

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat gry przeszły ogromną transformację. Od prostych form telewizyjnych na starych telewizorach czy pierwszych komputerach, które z charakterystycznym dźwiękiem ładowania gier z kaset magnetofonowych towarzyszyły nam w latach 80tych do pełnych rozmachu, gigantycznych przedsięwzięć z budżetami przekraczającymi sto i więcej milionów dolarów. Na dobre zyskały ogromną rzeszę graczy i stały się odrębną częścią kultury masowej.

Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Mistrzostwa świata e-sportu przyciągające ogromne zainteresowanie widzów, wydawane osobno ścieżki dźwiękowe, którą piszą najwięksi kompozytorzy na świecie rozchodzą się w setkach tysięcy egzemplarzy. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się , inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.

Czas na wyjątkowy, premierowy koncert, który zostanie zaprezentowany po raz pierwszy podczas Warsaw Comic Con i Good Game Expo już w sobotę, 21 kwietnia o godzinie 17.00 w Ptak Warsaw Expo. Przed ogólnopolską, jesienno – zimową trasą koncertową w największych halach widowiskowych, będziecie mieli Państwo okazję być częścią tej muzycznej, magicznej przygody.

W cenie biletu na koncert (60 zł ) organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd autokarami z "Patelni" przy Metro Centrum.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 3-dniowy karnet na Warsaw Comic Con + koncert Magic Orchestra

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert