5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat"

koncert

5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat"

5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat" - Bilety na koncert

Wystąpią: Agnieszka Wilczyńska, Andrzej Jagodziński (fortepian), Adam Cegielski (kontrabas), Robert Majewski (trąbka, flugelhorn) i Czesław "Mały" Bartkowski (perkusja).

Jerzy Duduś Matuszkiewicz to muzyk, członek i współzałożyciel słynnego zespołu jazzowego Melomani, wspaniały aranżer i kompozytor niezliczonej ilości piosenek oraz muzyki do niezapomnianych seriali telewizyjnych i filmów fabularnych.

Z okazji jubileuszu Jerzego Dudusia Matuszkiewicza kilku znakomitych muzyków i wielokrotnych współpracowników jubilata postanowiło uczcić tą rocznicę koncertem prezentującym wycinek ogromnego dorobku kompozytorskiego. Wśród wykonywanych podczas koncertu utworów, w aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego i Roberta Majewskiego, znajdą się m.in.: Zakochani są wśród nas, Wojna domowa, Czterdzieści lat minęło, Stawka większa niż życie, Podróż za jeden uśmiech.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Sam koncert był super! Zarówno instrumentaliści jak i wokalistka to świetna ekipa. Fajne aranżacje ! Tylko trafiliśmy dość niespodziewanie na imprezę organizowaną przez Browar B z okazji 5-cio lecia i ten "bonus "trwał 1 godzinę ... godzinę czekaliśmy na koncert ... brrrr...
Jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w tak żenującej akademii majowej. Cały ten support był tu nie na miejscu. Można było uhonorować pracowników krótko, a te koperty i inne formy wdzięczenia się pani dyrektor darować sobie na firmowym spotkaniu lub poniedziałkowym spotkaniu działaczy kultury w Teatrze Impresaryjnym. Tym bardziej, że nikt nie był uprzedzony o godzinnej akademii. To jest opinia większości osób na sali. Nic tylko wystąpić o zwrot połowy kwoty za bilet!!! Sam koncert super. Wspaniali muzycy i wokalistka. Warto było przeczekać tę godzinną niespodziankę supportu. A zażenowanym na scenie pracownikom Browaru B życzę pomyślności w spełnianiu, nie tylko zawodowych aktywności. Brawo dla Was!!!!

Polecane