koncert

5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat"

koncert

5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat"

5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat" - Bilety na koncert

Wystąpią: Agnieszka Wilczyńska, Andrzej Jagodziński (fortepian), Adam Cegielski (kontrabas), Robert Majewski (trąbka, flugelhorn) i Czesław "Mały" Bartkowski (perkusja).

Jerzy Duduś Matuszkiewicz to muzyk, członek i współzałożyciel słynnego zespołu jazzowego Melomani, wspaniały aranżer i kompozytor niezliczonej ilości piosenek oraz muzyki do niezapomnianych seriali telewizyjnych i filmów fabularnych.

Z okazji jubileuszu Jerzego Dudusia Matuszkiewicza kilku znakomitych muzyków i wielokrotnych współpracowników jubilata postanowiło uczcić tą rocznicę koncertem prezentującym wycinek ogromnego dorobku kompozytorskiego. Wśród wykonywanych podczas koncertu utworów, w aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego i Roberta Majewskiego, znajdą się m.in.: Zakochani są wśród nas, Wojna domowa, Czterdzieści lat minęło, Stawka większa niż życie, Podróż za jeden uśmiech.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 5 lat CK "Browar B." - koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz. 90 lat"

Sam koncert był super! Zarówno instrumentaliści jak i wokalistka to świetna ekipa. Fajne aranżacje ! Tylko trafiliśmy dość niespodziewanie na imprezę organizowaną przez Browar B z okazji 5-cio lecia i ten "bonus "trwał 1 godzinę ... godzinę czekaliśmy na koncert ... brrrr...
Jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w tak żenującej akademii majowej. Cały ten support był tu nie na miejscu. Można było uhonorować pracowników krótko, a te koperty i inne formy wdzięczenia się pani dyrektor darować sobie na firmowym spotkaniu lub poniedziałkowym spotkaniu działaczy kultury w Teatrze Impresaryjnym. Tym bardziej, że nikt nie był uprzedzony o godzinnej akademii. To jest opinia większości osób na sali. Nic tylko wystąpić o zwrot połowy kwoty za bilet!!! Sam koncert super. Wspaniali muzycy i wokalistka. Warto było przeczekać tę godzinną niespodziankę supportu. A zażenowanym na scenie pracownikom Browaru B życzę pomyślności w spełnianiu, nie tylko zawodowych aktywności. Brawo dla Was!!!!

Polecane z kategorii koncert