koncert

5 lat CK "Browar B." - koncert O.S.T.R.

koncert

5 lat CK "Browar B." - koncert O.S.T.R.

5 lat CK "Browar B." - koncert O.S.T.R. - Bilety na koncert

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 5 lat CK "Browar B." - koncert O.S.T.R.

Pozytywnie!
Wszystko super...tylko za krótko
O.S.T.R. JEST KOTEM PONAD KOTY
Dobra organizacja i świetny występ! Nigdy nie słyszałam OSTREGO na żywo, najwyższy poziom to jedyne co przychodzi mi do głowy ! Dziękujemy !
Super impreza! Ostry ma bardzo dobry kontakt z publicznością, robi niezłe show. Nie znam jego piosenek, nigdy wcześniej go nie słuchałam ale po tym koncercie czas to zmienić :) Było naprawde MEGA!
występ cudowny a Artysta przesympatyczny i otwarty dla publiczności
Koncert super!!!! Czekam na kolejny spotkanie z O.S.T.R oby wcześniej niż po 8 latach :P
OMG!!!! - takiego klimatu już dawno nie czułem, charyzma Adama i repertuar kawałków powalił wszystkich . Dziękuje Ci Adam że przyjechałeś do Nas po tylu latach.
Koncert sam w sobie majstersztyk ! Klasa sama w sobie , z humorem z dystansem z pasją . Kontakt z publicznością i ANWIL oraz nazwa miasta przewijająca się w wielu utworach .Atmosfera była genialna ! ps: jeden minus to obsługa przy wejściu nie weryfikowała biletów chodzi o miejsca oraz o to czy bilet rzeczywiście był oryginalny odnieśliśmy wrażenie ,że na ten koncert mógł wejść każdy pokazując jakikolwiek bilet.
Swietny koncert OSTR jestem mega zadowolony wszystkim polecam bardzo dobry show
Super koncert, bardzo dobrze się bawiliśmy! Punktualnie i ciekawie, polecamy.
mega!!! super organizacja, mega klimat,mega ludzi no i O.S.T.R pozamiatal !!😁😁😁
Bardzo ładny obiekt i miła i pomocna obsługa.
Bardzo dobry koncert!!!

Polecane z kategorii koncert