koncert

ANNA MARIA JOPEK & KROKE W PAŁACU GOETZA

koncert

ANNA MARIA JOPEK & KROKE W PAŁACU GOETZA

ANNA MARIA JOPEK & KROKE W PAŁACU GOETZA - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Anna Maria Jopek & Kroke w składzie: Tomasz Kukurba, Jerzy Bawoł, Tomasz Lato i gościnnie Sławek Berny w Pałacu Goetza już 13 grudnia o godzinie 19:00 - Bądź z nami na tym wyjątkowym wydarzeniu!!!

ANNA MARIA JOPEK & KROKE W PAŁACU GOETZA - więcej informacji

Z radością zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie.
Już 13 grudnia 2023 r. o godzinie 19:00 w przepięknych wnętrzach Pałacu Goetza, wystąpią dla Was:

Anna Maria Jopek oraz zespół Kroke w składzie:
Tomasz Kukurba - altówka i vocal
Jerzy Bawoł - akordeon
Tomasz Lato - kontrabas
Gościnnie na perkusji zagra Sławek Berny.

W cenie biletu, dla wszystkich gości na powitanie i pożegnanie degustacja win “Wine Bar i Sklep Stoccaggio”.

To również doskonała okazja, aby spędzić ten wspaniały wieczór w przepięknych pałacowych wnętrzach, które otwierają się specjalnie dla Was.

Magia fuzji AMJ i Kroke polega na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka artystów przywołuje wpływy wielu kultur, głosy dziejów - odwołując się do tradycyjnej muzyki i przeszłości - posługując się nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy i kolorystyki. Styl balansujący na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej a nawet elektronicznej jest trudny do jednoznacznej oceny stylistycznej. Obcując z ich muzyką słuchacz zanurza się w nieznaną, szeroka przestrzeń mieniąca się tysiącem barw. Te brzmienia nie raz sprawdzały się jako doskonała muzyka filmowa i teatralna - tak obrazowa, pełna znaczeń a zarazem tak pojemna dla wyobraźni jest jej przestrzeń. Sami muzycy lubią myśleć o sobie jako o improwizatorach, podróżnikach w czasie i przestrzeni. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy naszych czasów - męski i żeński, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki. W repertuarze pojawią się zarówno utwory Anny Marii Jopek (np. Szepty i łzy, Na dłoni, Zrób co możesz) jak i zespołu Kroke.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: ANNA MARIA JOPEK & KROKE W PAŁACU GOETZA


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert