koncert

ARTur

koncert

ARTur

ARTur - Bilety na koncert

ARTur | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

ARTur czyli Artur Sychowski jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodego pokolenia. Jednak nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, wypełniony sztuką świat. Wyposażony wyłącznie w fortepian i marzenia, ARTur tworzy trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej.

Jego pseudonim artystyczny zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można określić mottem „your art. your style” - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

„Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie i pragnę ją w taki sposób transformować”, wypowiada się ARTur. „Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencję dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to czym naprawdę może być doświadczanie muzyki. Pragnę pokazać światu jej nowe wymiary i ożywić muzykę do formy ekscytującego życiowego doświadczenia”.

Rozpoczął grać na fortepianie, kiedy miał cztery lata (był niesfornym, nieposłusznym dzieckiem podczas lekcji muzyki, często tworzył alternatywne zakończenia w trakcie nauczania)

Sam na sam z fortepianem, ARTur intuicyjnie dostosowuje dźwięki, by stworzyć doskonałość: To jest dla niego całe spektrum koloru i energii poszerzającej umysł i wyobraźnię. W Europie ciężko znaleźć podobnego artystę do ARTura, który jest niekonwencjonalnym pianistą, improwizatorem i wizjonerem swoich spektakli.

ARTur uczęszczał do dwóch szkół i tak pochłonęła go muzyka, że ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia rok szybciej, ze względu na wielkie zdolności i osiągnięcia. Na drodze do szczęścia stanęła mu nieuleczalna choroba, jednak wyznaczył sobie wyraźny cel, że musi zrobić wszystko by to przezwyciężyć.

Zawsze marzył o połączeniu różnorodnych form sztuki, aby być ponad czasem i poza erą. ARTur jest wizjonerem przenoszącym swoje pomysły w realny świat.

Mimo młodego wieku ARTur jest już doświadczonym człowiekiem sceny pozostawiającym po sobie przyjazną aurę, gdziekolwiek się znajdzie. Czy jest możliwym, że moc jaką widzieli ludzie w ARTurze jest tą samą siłą, która przyciągnęła Ciebie tutaj? Światłem w ciemności... kroplom na pustyni... tchnieniem świeżego powietrza w świecie zanieczyszczonym brakiem oryginalności?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Sam pomysł wydarzenia jest genialny, jednak mi nie pod pasowała muzyka jaką grał artysta - za mroczna . Za dużo tak zwanych efektów dźwiękowych, wolałabym raczej aby grał "normalne" melodie
Bardzo fajny koncert mega przeżycia
Uczta dla duży. Podczas koncertu każdy odbywa wewnętrzna podróż.
wyjątkowe wydarzenie
Niezwykle przeżycie 😀
Koncert mi się podobał. Uważam, że jest to unikatowe przeżycie i warto na nie pójść. Pianista grał nieprzerwanie ponad 1,5h. Po zamknięciu oczu można było sobie wyobrazić co się kryje za muzyką. Organizacyjnie bym kilka rzeczy zmieniła. Krzesła były baaardzo nie wygodne. Zdecydowanie bardzie sprawdziły by się leżaczki/pufy/wygodne krzesła. Światełka od głośników powodowały, że nie było całkowitej ciemności. Może warto zrezygnować z nagłośnienia w ogóle i wtedy artystę ustawić pośrodku z widzów dookoła....
nieznajoma 10.04.2019 09:35
Niazapomniane inspirujące wydarzenie. Coś bardzo nowego i niezwykłego w świecie warszawskiej kultury. Forte Bravissimo!
Rusłan A. 07.04.2019 21:57
Artysta wspaniały, przeżycie magiczne. I to minutkę od metra. organizacja fatalna. Zaczęliście 20 po. Nie miałbym nic przeciwko temu ale skoro na wydarzeniu widnieje informacja że koncert trwa od 20 do 21 to tego się spodziewam i tak planuje wieczór. Jeśli macie zamiar zaczynać później to również oczekuje że zostanę o tym poinformowany. Proszę mnie zrozumieć: mialem rezerwację na wieczór i byłem umówiony. Brak informacji o kwestiach organizacyjnych jest niepoważny, bo zepsuliscie mi państwo resztę wieczoru.
Bardzo miło spędzili wieczór.
Cudny koncert. Wspaniały pianista. Niesamowity klimat. 4/5, bo główna lampa, która gasła w czasie pierwszego utworu i świeciła w czasie bisów, ustawiona była tak, że oślepiała kilka rzędów słuchaczy. Chowaliśmy się w cieniu fortepianu i własnych dłoni, ale niewiele to dawało. Dyskomfort odebrał sporo przyjemności z słuchania. Szkoda też, że nie było w pomieszczeniu całkowitej ciemności (wiem, że to trudne) - ale przez jedno okno wpadały światła przejeżdżających aut.
Było pięknie! Wspaniale przezycie.
Księżniczka 02.12.2018 11:28

Polecane