koncert

Acid Drinkers - In Thrash We Trust

koncert

Acid Drinkers - In Thrash We Trust

Acid Drinkers - In Thrash We Trust - Bilety na koncert

Jesień? Czas ruszyć w trasę! Acid Drinkers na scenie podczas jesiennych koncertów czuje się wyśmienicie! W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki. W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertu w Stodole!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Bobby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Acid Drinkers - In Thrash We Trust

Mega pierdolnięcie
Acid jak zawsze czad! BOGARD dzięki że jesteście!
Czad! Acid Drinkers udowodniło, że miotą swoją muzyką i energią wszystko równo z podłogą! Poziom światowy jak dla mnie. Gdyby Titus i spółka urodzili się gdzieś w Stanach pewnie znałby ich cały metalowy świat. Bogart jak zawsze klasa.
Łomot jak się patrzy!!!
super

Polecane z kategorii koncert