koncert

Adam Snopek Show

koncert

Adam Snopek Show

Adam Snopek Show - Bilety na koncert

Przemierzymy szlaki muzyczne od rytmów plemiennych poprzez muzykę klasyczną, jazz, aż po współczesną muzykę rozrywkową. Odkryjemy genezę zmian zachodzących w muzyce na przestrzeni wieków. Po profesjonalnym rozśpiewaniu wykonamy wspólnie „Acapulco”, „Twist and shout”, „Waterloo”. Weźmiemy udział w quizie, odgadując tytuły piosenek z filmów, seriali i bajek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Adam Snopek Show

Profesjonalnie przygotowany obszerny program zawierający wszystkie rodzaje muzyki, przybliżający słuchaczom w przystępny sposób historię muzyki, okraszony ciekawostkami z dużą dawką humoru, wykonany na najwyższym poziomie w sposób tak interesujący, że słuchacz się nie nudzi tylko zostaje wciągnięty w tą opowieść i z radością bierze w niej udział :)
REWELACJA POLECAM :) Adam Snopek stand up przy fortepianie to MISTRZOSTWO ŚWIATA :)
Super występ!;)
Rewelacyjny Artysta! Niezwykle i wszechstronnie utalentowany. Znakomity wieczór. Polecam gorąco!
Fantastyczny występ kabaretowy pełen humoru na najwyższym poziomie . Artysta jest wspaniałym wurtuozem gry na fortepianie, posiada świetny wokal i zdolności aktorskie. . Świetnie się bawiłam. BRAWO!!!!!!! Polecam dla całej rodziny!!! Prawie 2 godziny super zabawy . ADAM jest wulkanem energii , humoru i profesjonalizmu. Najlepszy występ kabaretowy jedyny w swoim rodzaju!!!
Fantastyczny występ pełen różnorodnej muzyki polskiej i światowej, humoru, śmiechu i ekspresji czyli jednym słowem REWELACJA!!!
Petarda! Polecam, świetna zabawa! Adam Snopek to wirtuoz, urzekło mnie bardzo plastyczne wykonanie utworów klasycznych i rozrywkowych. Spora dawka wiedzy podana w lekki i żartobliwy sposób. Rozrywka na wysokim poziomie!
Wspaniały występ. 1,5 godziny podróży muzycznej z ogromną dawką humoru. Cała rodzina bawiła się wspaniale. Dziękujemy
Super występ, fenomenalny pianista, bardzo dobrze się bawiłem, polecam serdecznie
Super, rewelacyjny występ :-)

Polecane z kategorii koncert