Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Adam Snopek – show przy fortepianie

koncert

Adam Snopek – show przy fortepianie

Adam Snopek – show przy fortepianie - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na rewelacyjne muzyczne show z udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej. Anegdoty z życia artystów, muzyczne quizy, specyficzne poczucie humoru i niezwykła energia pianisty Adama Snopka.
Jeden człowiek, jeden fortepian, jeden mikrofon – tylko tyle potrzeba, abyście przeżyli niesamowitą muzyczną podróż pełną pięknej muzyki i humoru. Oczywiście pod warunkiem, że tym człowiekiem jest on – ADAM SNOPEK!

W programie: „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło” udowodni Wam, że co 3 utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski Małe Dwa”! Będziemy się śmiać, śpiewać, wzruszać i chwytać za głowę – jedno jest pewne nie przejdziecie Państwo obok tego show obojętnie!

ADAM SNOPEK – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Korepetytor i aranżer muzyczny śląskich teatrów. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera oraz kieruje zespołem muzycznym. Występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show „Muzyczna Awantura z Happy Endem czyli Adam Snopek Stand-up Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu na podstawie własnego scenariusza. Autor, reżyser i wykonawca programu „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”. Czynny muzyk sesyjny.

Bilety:

normalny – 50zł
ulgowy – 40 zł (dzieci i młodzież szkolna, studenci, seniorzy)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Adam Snopek – show przy fortepianie


Jak działają recenzje?
Jeśli szukacie inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, koniecznie kupcie bilet na występ Adama. Występ zapewni sporo zabawy, emocji, wspomnień i uśmiechu, a jak powszechnie wiadomo - śmiech to zdrowie, a inwestycja we władne zdrowie to inwestycja w dobro najwyższe. Adam to przezabawny, nietuzinkowy, bezpośredni gość, charyzmatyczny, wszechstronnie uzdolniony, z wielkim luzem i poczuciem humoru. Jest wypełniony po czubek swojej fryzury rytmem, melodią i żartem. To najprawdopodobniej jedyny człowiek na tej planecie, który jednocześnie gra na fortepianie i tańczy tango, Odkrył też, jaki wpływ mają „Pieski małe dwa” na rozwój ludzkości. Reasumując, jeśli tylko będziecie mieć możliwość, koniecznie idźcie na koncert Adama. Warto też kupić bilet (i nie za miliony monet!) na jego koncert i dać bliźniemu w prezencie - okazji jest wiele: urodziny, imieniny, Gwiazdka, dzień matki/babci/dziadka itd.
Beata 16.04.2023 12:40
Adam Snopek – show przy fortepianie
Rybnik, 14.04.2023
Dom Kultury Boguszowice

Polecane z kategorii koncert