Adam Snopek Stand-up przy fortepianie – Od Bacha do AC/DC | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret Adam Snopek Show

Adam Snopek Stand-up przy fortepianie – Od Bacha do AC/DC

kabaret Adam Snopek Show

Adam Snopek Stand-up przy fortepianie – Od Bacha do AC/DC

Adam Snopek Stand-up przy fortepianie – Od Bacha do AC/DC - Bilety na kabaret

Wyjątkowy na skalę kraju stand-up przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performance'u, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka.

Stand-up, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski małe dwa".

Stand-up, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać.

Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista
i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Adam Snopek absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 1991r. został Laureatem I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Wieloletni korepetytor i aranżer muzyczny śląskich teatrów, m.in. Teatru Śląskiego w Katowicach, Teatru Zagłębia w Sosnowcu, Teatru Korez w Katowicach. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera, gra na instrumentach klawiszowych oraz kieruje zespołem muzycznym. Ponadto współpracuje z wieloma instytucjami kultury na Śląsku i w kraju m.in. z Operą Śląska w Bytomiu, Filharmonią Śląską w Katowicach, Kinoteatr Rialto w Katowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacyjny Artysta! Niezwykle i wszechstronnie utalentowany. Znakomity wieczór. Polecam gorąco!
Fantastyczny występ kabaretowy pełen humoru na najwyższym poziomie . Artysta jest wspaniałym wurtuozem gry na fortepianie, posiada świetny wokal i zdolności aktorskie. . Świetnie się bawiłam. BRAWO!!!!!!! Polecam dla całej rodziny!!! Prawie 2 godziny super zabawy . ADAM jest wulkanem energii , humoru i profesjonalizmu. Najlepszy występ kabaretowy jedyny w swoim rodzaju!!!
Fantastyczny występ pełen różnorodnej muzyki polskiej i światowej, humoru, śmiechu i ekspresji czyli jednym słowem REWELACJA!!!
Petarda! Polecam, świetna zabawa! Adam Snopek to wirtuoz, urzekło mnie bardzo plastyczne wykonanie utworów klasycznych i rozrywkowych. Spora dawka wiedzy podana w lekki i żartobliwy sposób. Rozrywka na wysokim poziomie!
Wspaniały występ. 1,5 godziny podróży muzycznej z ogromną dawką humoru. Cała rodzina bawiła się wspaniale. Dziękujemy
Super występ, fenomenalny pianista, bardzo dobrze się bawiłem, polecam serdecznie

Polecane