Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert Aga Zaryan

AGA ZARYAN. JAZZ CARNIVAL

koncert Aga Zaryan

AGA ZARYAN. JAZZ CARNIVAL

AGA ZARYAN. JAZZ CARNIVAL - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić na koncert karnawałowy Agi Zaryan, pt. ”Jazz Carnival".

Jazz Carnival to niezwykły wieczór w towarzystwie rytmów swingu, bossa novy i samby. Tym razem Aga Zaryan zaprezentuje dynamiczny program ponadczasowych standardów. Podczas koncertu artystka wystąpi w towarzystwie pianisty Michała Tokaja oraz perkusisty Łukasza Żyty.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań Shirley Horn, Carmen McRea i Joni Mitchell. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród i wyróżnień w świecie muzycznym (w tym prestiżowej nagrody Fryderyka, oraz wielokrotnie przyznawanego jej tytułu Wokalistki Roku w rankingu magazynu Jazz Forum. Płyty Zaryan sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności.
Artystka podbijała serca publiczności na całym świecie, koncertuje m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Belgii, Izraelu, Francji, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Turcji, Portugalii, Rosji, Japonii, Chinach oraz Islandii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: AGA ZARYAN. JAZZ CARNIVAL

Od zawsze przepadam za Agą Zaryan. Tym razem również mnie nie zawiodła. Dziękuję. Czekam na koncert Edyty Geppert.
Beatage 20.02.2018 13:55

Polecane z kategorii koncert