koncert Aga Zaryan

AGA ZARYAN - Koncert urodzinowy

koncert Aga Zaryan

AGA ZARYAN - Koncert urodzinowy

AGA ZARYAN - Koncert urodzinowy - Bilety na koncert

Dokładnie w dniu swoich urodzin Aga Zaryan zaprasza do Kuźni Kulturalnej na koncert wybiegający poza wszystkie ramy! Specjalne wydarzenie, które nigdzie wcześniej nie miało miejsca! Oprócz utworów ze swojego bogatego repertuaru Artystka obiecała zaśpiewać piosenki, które kocha od lat, a tekże kilka nigdy wcześniej niewykonywanych przed publicznością. Adze Zaryan towarzyszyć będą wyjątkowi muzycy: Michał Tokaj, Sławek Kurkiewicz, Łukasz Żyta i Jurek Małek. Być może na scenie pojawią się też goście specjalni, co na razie jest tajemnicą. Będzie to niezapomniany wieczór przepełniony radością wspólnego świętowania i muzykowania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje AGA ZARYAN - Koncert urodzinowy

Super koncert.
Świetny, dynamiczny koncert. Zarówno Aga, muzycy i śpiewający goście sprawili, że we wtorek czuliśmy się tak jakby był to piątek. Kuźnia Kulturalna stanęła na wysokości zadania. Organizacyjnie bardzo sprawnie, jedzenie przed koncertem pyszne.
Fantastycznie bawila sie Aga Zaryan, fantastycznie bawila sie publicznisc.
Aga Zaryan piękny głęboki wokal ; bawiła się głosem , bawiła i wzruszała publiczność , błyszczała pięknym światłem tego wieczora - w swoje urodziny . Jak zwykle nieprzeciętna .
Fantastyczny koncert! Miejsce klimatyczne i kameralne.
Świetny koncert. Wspaniały wokal. Muzyka z najwyższej półki.
Wspaniały wieczór
Profesjonalna wokalistka i świetny zespół muzyczny ! Bardzo dobry występ: ambitny repertuar i świetne wykonanie. Dobrze rozłożone akcenty w partiach solowych, zarówno wokalnych jak i gry muzyków. Miła atmosfera, kameralna ale jednak koncertowa. Fajny wieczór. Bardzo dziękuję

Polecane z kategorii koncert