Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

koncert Aga Zaryan

Aga Zaryan - Love Songs

koncert Aga Zaryan

Aga Zaryan - Love Songs

Aga Zaryan - Love Songs - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Love Songs” pierwszej damy polskiego jazzu.
„Love Songs” to nastrojowy program złożony z ponadczasowych piosenek miłosnych. To podróż poprzez standardy komponowane w okresie złotej ery jazzu, bossa novy oraz jazzowe interpretacje polskich evergreenów. Bohaterkami programu są takie postacie jak Agnieszka Osiecka, Kalina Jędrusik, Nina Simone czy Billie Holiday. Nie zabraknie również najpopularniejszych utworów wykonywanych przez Agę Zaryan. Jednak wspólny mianownik koncertu to miłość. Nie tylko dla fanów jazzu.
Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Aga Zaryan - Love Songs

przekaz artystyczny na najwyższym poziomie Aga nie tworzy żadnych barier, w tym co robi zawodowo jest prawdziwa i kompletna wielki szacunek dla nie niej , że jest artystką która stać na na wybór tak kameralnych miejsc na koncert koncert zdecydowanie dla osób nie szukających masowych dźwięków Polecam....
Isabela 19.02.2020 21:31
WIELKA KLASA . DUŻA KULTURA. TO CZEGO SIĘ SPODZIEWAŁAM
Samanta 17.02.2020 09:09

Polecane z kategorii koncert