Agata Karczewska - koncert | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Agata Karczewska - koncert

koncert

Agata Karczewska - koncert

Agata Karczewska - koncert - Bilety na koncert

Ten listopadowy wieczór należeć będzie do Agaty Karczewskiej – dziewczyny o nieprzeciętnym głosie. Artystka jest songwriterką, balansującą na granicy indie folku i alternatywnego country. Swoją twórczość opiera na minimalistycznej warstwie dźwiękowej oraz szczerych tekstach.

Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku kilku lat, odkrywając starą gitarę taty. Granie coverów jednak szybko ją znudziło. Inspirując się Bobem Dylanem czy Elliottem Smithem, sama zaczęła próbować swoich sił w komponowaniu, a także pisaniu tekstów piosenek.

Zadebiutowała w 2017 rok EP-ką You’re Not So Special, by dwa lata później przy współpracy z Marcinem Borsem nagrać w pełni dojrzały album I’m Not Good at Having Fun. Na tę dobrze przyjętą płytę składa się jedenaście kompozycji pełnych wspomnień, popkulturowych odniesień oraz zasłyszanych historii. W tych opowieściach i minimalistycznym brzmieniu zakochał się Piotr Baron z Programu Trzeciego Polskiego Radia. I’m Not Good at Having Fun była płytą tygodnia, a singiel Fool przez kilkanaście tygodni utrzymywał się na Liście Przebojów.

Od wydania debiutu artystka koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą. Na swoim koncie ma m.in. występy na Open’er Festival, Pol’and’Rock Festival, Spring Break w Poznaniu czy Live at Heart w Szwecji. Agata Karczewska jest obecnie jedną z najciekawszych reprezentantek młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Tym bardziej nie można przegapić jej koncertu w Dworze Artusa, gdzie Sala Wielka wypełni się akustycznym, folkowym brzmieniem artystki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Agata w tak kameralnym miejscu w Bielsku wypełniła sobą całą przestrzeń. Mimo, że teksty są smutne to słuchanie Agaty to przyjemność sama w sobie. Fantastycznie móc być tak blisko takiego pięknego, mocnego głosu jaki ma Agataj! Jak tylko ponownie się pojawi gdzieś na południu to chętnie przyjdę ponownie posłuchać i popatrzeć na to śpiewanie całą sobą. Polecam każdemu spotkać się z Agatą na żywo na koncercie!

Polecane