koncert Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour

koncert Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour

Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour - Bilety na koncert

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł POTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez” tytuł DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).
Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album PINK PUNK ukaże się na rynku 26 października 2018 roku.

Bilet EE uprawnia do wcześniejszego wejścia na teren imprezy:
16:30 otwarcie bram dla biletów EE
17:00 rozpoczęcie spotkania Agnieszka z fanami
17:30 otwarcie bram dla biletów normalnych
19:00 koncert

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy: https://randanmusic.pl/files/regulamin-koncertow-organizowanych-przez-randan-music.pdf

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour

Było rewelacyjnie! Polecam wszystkim koncert, naprawdę warto, 1.5h muzyki, której warto posłuchać, a Aga jest świetna👍
Agnieszka jak zawsze świetna!!
Niesamowity, bardzo energetyczny i żywiołowy koncert!! Jak sama Agnieszka :) Jest MOC!
Świetny koncert,Agnieszka rewelacyjna wokalistka,jedyna w swoim rodzaju;)
Mega koncert! Warto być!
Agnieszka dała czadu !!!
Super koncert i atmosfera!
Super koncert, podobało mi się,świetnie się bawiłem 😀😶. Jak zwykle pełna sala ludzi
Cudowna!!!
To byl koncert wszechczasów, ta kobieta to wulkan energii, świetnie się bawiliśmy, co bylo widac po reakcji wszystkich tam obecnych. Zaje..impreza
Karmenka2008 24.11.2018 16:07
Fantastyczny koncert! Jeden z najlepszych na jakich byłam. Świetna atmosfera i ludzie oraz oczywiście niezastąpiona i wspaniałą artystka.
Super koncert! Tyle energii! Taki talent!
Mega zajebisty występ.
Nagłośnienie było perfekcyjne, muzykę było słychać rewelacyjnie, a Chylińska to zawodowiec, występ na wysokim poziomie :)
Koncert bardzo udany. Aga jak zwykle dała szalony i optymistyczny występ.
Koncert fantastyczny Agniecha jak zwykle czarująca urocza i inspirująca. Aga jest prawdziwa artystką Robi to co kocha i czuć jej autentyczność Wierzę że jest naprawdę szczęśliwa i to nie jest maska Niezwykłe jest to że ludzie ja naprawdę kochają i jest tak mało hejtu wokół jej osoby Każdy jej koncert jest inny Uwielbiam jej emocje które tak bardzo sa wyczuwalne w piosenkach Bawią mnie jej komentarze między utworami które utorzsamiaja mnie z nią bo Aga pokazuje że jest naprawdę normalna kobietą pomijając to ze jest światową gwiazdą Kibicuje jej i życzę by żyła nie tylko dla fanów których ma miliony ale też dla swoich dzieci bo one zawsze będą z nią bo tak łatwo się zatracić i zapomnieć o tych co są najbliżej.
Imienniczka 24.11.2018 09:15
Bylo cudownie nic dodac nic ujac bosko😁😁😁
Było pięknie jak zawsze ❤️

Polecane z kategorii koncert