koncert

Alessandro Safina

koncert

Alessandro Safina

Alessandro Safina - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Pierwsza niezapomniana trasa koncertowa - Alessandro Safina w Polsce!💥Ciesz się dźwiękami pasji, emocji i niezwykłej muzyki na koncercie niezrównanego artysty – Alessandro Safina ulubionego śpiewaka królowej Elżbiety II, jednego z najbardziej znanych i rozchwytywanych śpiewaków światowych scen🎼🎶 To wyjątkowa okazja, by przenieść się w świat piękna i muzyki, której magia zapiera dech i wywołuje burzę emocji. Bilety już w sprzedaży. Alessandro Safina "Ti Amo Polska"👉🏻🎫

Alessandro Safina - więcej informacji

Zapraszamy na pierwszą niezapomnianą trasę koncertową Alessandro Safina gwiazdy światowego formatu w Polsce.

Ciesz się dźwiękami pasji, emocji i niezwykłej muzyki na koncercie niezrównanego artysty – Alessandro Safina ulubionego śpiewaka królowej Elżbiety II, jednego z najbardziej znanych i rozchwytywanych śpiewaków światowych scen. To wyjątkowa okazja, by przenieść się w świat piękna i muzyki, której magia zapiera dech i wywołuje burzę emocji. Bilety już w sprzedaży. Alessandro Safina ,,Ti Amo Polska,,

Alessandro Safina, włoski wokalista i kompozytor, który stworzył styl pop-opera zdobył serca słuchaczy swoim wyjątkowym głosem. W 2002 roku został uznany przez magazyn „People” za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie, ale jego fani cenią go wciąż za niezrównane warunki głosowe. Muzyczna podróż Alessandro obejmuje przełomowe albumy, takie jak „Insieme a Te", które zdobyło złotą płytę na Tajwanie i w Brazylii czy „Sognami". W 2001 roku oprócz kariery wokalnej Safina zagrał samego siebie w filmie „Klon” i po wykonaniu piosenki w stylu pop-opera „Luna Tu”jego popularność zaczęła szybko wzrastać. Alessandro Safina nie tylko zdobywa serca solowymi występami ale także zachwyca swoimi duetami na koncertach z takimi wybitnymi artystami jak Elton John, Sarah Brightman, Eros Ramazzotti, Carlos Santana, Rod Steward, Andrea Bocelli czy Jose Careras.

Podczas trasy koncertowej usłyszą państwo takie przeboje jak : "Luna", "Incanto", "Parla Piu Piano", "O mare mare", "Cathedrales", "Canzone Per Te" i wiele wiele innych.

Występ Niespodzianka: Podczas koncertu zaskoczenie! Polska gwiazda wystąpi w duecie z Maestro Safina.

Dołącz do nas, by wraz z Alessandro Safina przeżyć niezapomnianą noc wypełnioną muzyką, pięknem i magią. Koncert, który pozostawi Cię z uśmiechem na twarzy i dźwiękami w sercu.

ALESSANDRO
SAFINA
GRAND POLAND TOUR
z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej

Gości specjalni:
KAYAH
Łódź | Szczecin | Wrocław
ALICJA WĘGORZEWSKA
PROJECT PER4MEN | KAMILA MALIK

14.02.2024 GDYNIA | 16.02.2024 KRAKÓW | 18.02.2024 ŁÓDŹ
21.02.2024 SZCZECIN | 23.02.2024 WARSZAWA | 25.02.2024 WROCŁAW

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Alessandro Safina


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert