koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz - Bilety na koncert

Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się ten żagiel bieli, Być kobietą - nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej. W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i - oczywiście - przebojową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

Wspaniały, magiczny koncert. Doskonali muzycy, Pan Korcza, Pani Majewska. Świetny kontakt z publicznością, jestem pod ogromnym wrażeniem błyskotliwych poczucia humoru Pana Korcza. Chętnie pójdę na kolejny taki koncert. Ula
Cudowny koncert, pełen wzruszeń, uśmiechu i radości. Pani Alicja w niesamowitej formie, najnowsza płyta wspaniała!
Rewelacyjny koncert. Polecam wszystkim. Jedzenie przepyszne. Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę!
cudowny występ, niezapomniane wydarzenie, magiczny klimat
Wspaniałe spotkanie. Wtopiłam się w wyjątkoową muzykę i porywający śpiew, że zapomniałam o świata istnieniu. Duet Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza to balsam dla duszy. Serdecznie pozdrawiam Anna M. Anna M.
Cudny głos,nie znikający uśmiech z twarzy Pani Alicji, anegdoty opowiadane,wspólne śpiewanie,niesamowite "klimatyczne" miejsce, wspaniali artyści - poczuliśmy adrenalinę i znaczenie słów "chce się żyć". Brawo i dziękuję.
Bajka. Aż chce się iść ponownie. Kameralnie, wzruszająco, zabawnie. Wspaniały kontakt z publicznością. Utwory z nowych płyt, podobnie jak i stare przeboje, to po prostu mistrzostwo. Dziękuję za ten wieczór.
rewelacyjny wieczór i cudowne wykonanie utworów zarówno wokalnie jak i instrumentalnie . Dużo przyjemniejszy odbiór niż na dużych koncertach. To był prezent dla mamy ale ja równie cudownie się bawiłam. Polecam na wieczór z przyjaciółmi i rodziną.
Fajna kameralna atmosfera.
Fantastyczni artyści, koncert i przestrzeń - dziękuję i polecam!!!
Przepiękny, kameralny wieczór w towarzystwie cudownych Artystów. Uczta muzyczno - wokalna owiana magią. Wieczór wzruszeń... Gorąco Polecam!
Rewelacyjny koncert. Wspaniała piosenkarka.
Wspaniały, niezapomniany koncert. Klasa sama w sobie.
Cudowny koncert, jeden z najlepszych na jakim byliśmy w Kuźni Kulturalnej. Polecam!!!
Cudowny koncert. Spelnienie marzen.
Cudny wieczór !!!!!! Pani Alicja i Pan Korcz, duet nie do powtórzenia. Warsaw Opera Quartet - przepiękna gra.
występ Alicji Majewskiej i pozostałych osób jak zwykle na bardzo wysokim poziomie łącznie z poczuciem humoru. Impreza godna polecenia
Rewelacja! Pani Alicja - jak zawsze przepiękny, mocny głos; Pan Włodzimierz - absolutny mistrz fortepaniu no i... pan Michał - totalne zaskoczenie! Wspaniały koncert , a właściwie show. Polecam!
Mistrzostwo Świata!!!
Super 😀😀. Wiadomo artyści I klasa i dodatkowo prawie na "dotknięcie ręką" Moje klimaty młodości. Wspaniały koncert, niczego innego się nie spodziewałem. Szkoda że w atmosferze kawiarni (jedzenia i picia) - zasługują na inne miejsce do prezentacji swego artyzmu. Ale cóż takie czasy. Serdecznie dziękuję i życzę aby jak najdłużej pozostali na scenie.
Wspaniały koncert. Pani Alicja nadal w świetnej formie wokalnej. A wzmocnienie pary Majewska / Korcz kwartetem smyczkowym okazało się bardzo dobrym pomysłem. Szacunek dla nich za wykonanie podkładu muzycznego do "07 Zgłoś się".
Przepiękny występ , Pani Alicja zaskakuje pod każdym względem ! Moja mama była zachwycona, na pewno wrócimy tam nie raz.
Rewelacja
super występ miło spędzony wieczór kameralna atmosfera
Występ na najwyższym poziomie, jak zwykle świetna muzyka i wykonanie. Kwartet wspaniały. Polecam wszystkim fanom dobrej muzyki i dobrej zabawy.
Dzień dobry. Koncert Pani Alicji Majewskiej był cudowny. Natomiast co do organizacji, czujemy się wprowadzeni w błąd, jeśli chodzi o godzinę koncertu. Otrzymaliśmy informację, że zmianie uległa godzina koncertu. Ze strony internetowej dowiedzieliśmy się , że koncert odbędzie się o godz. 18.00. Ogromne zdziwienie nas ogarnęło, gdy na miejscu okazało się, że obowiązująca godzina to 19.00 , a Wejherowskie Centrum Kultury z przekazaną do nas informacji nie ma nic wspólnego. I to tyle. Pozdrawiam.
Wspaniały występ. Głos nadal idealny. Artyści na medal.
Wspaniali. Wszyscy. Pełen profesjonalizm i szacunek dla widzów.
Pani Alicja Majewska jest wspaniałą artystką estradową i od wielu, wielu lat wraz z Panem Włodzimierzem Kurcze raczą nas niezwykłymi doznaniami wokalnymi i duchowymi. Jestem pod wielkim wrażeniem pełnej ekspresji i żywiołowości artystki.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert