koncert
Alosza Awdiejew

koncert

Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew - Bilety na koncert

Alosza Awdiejew | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Człowiek kultury i nauki. Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję. Rosjanin z polskim obywatelstwem, który przybył do Krakowa, po raz pierwszy w 1967 r. Mówi o sobie: jestem Polakiem z wyboru i dodaje przewrotnie, że to bardziej komfortowo niż być kimkolwiek z przymusu.

Urodził się w Stawropolu (wtedy Woroszyłowsk), na północnym Kaukazie w 1940 r. Już w dzieciństwie zaczął występować publicznie śpiewając wraz z matką na amatorskich koncertach. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Moskwie, gdzie osiadł na stałe i prowadził amatorskie chóry. Później studiował anglistykę na Uniwersytecie Moskiewskim. W tym czasie występował w kabaretach studenckich, w teatrze i uprawiał pantomimę. Na drugim roku studiów uzyskał stypendium Radia Moskiewskiego i rozpoczął studia na filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tak zaczęła się przygoda z Polską, która z czasem przemieniła się w drogę życia trwającą do dziś.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Dawno się tak nie usmialismy. Darzymy tego Artystę ogromną sympatią. Czas spędzony w Jego towarzystwie jest czasem dobrze wykorzystanym.
Bardzo dobry występ miło spędziłam wieczór, podziwiam wspaniałą pamięć Pana Aloszy. Jeden problem to brak klimatyzacji NFM, Alicja.
Świetny koncert, humor, wspaniała muzyka i teksty. Wielkie podziękowania i ukłony dla Pana Aloszy i jego gitarzystów. Pełen profesjonalizm. Taki koncert to balsam dla duszy.
CUDOWNY WYSTĘP
Piękny koncert
ogólnie fajny występ, ale moje ulubione piosenki różnią sie od ulubionych Aloszy - moje to te odesskie, a tych było mało
Rewelacyjny występ. Bardzo dużo śmiechu z udanych dowcipów.
wszystko było ok. Uśmiałam się szczerze. Jedyny problem - słabe nagłośnienie sali , trzeba było wytężać słuch, kiedy Pan Alosza opowiadał żarty.
Cudowny muzyk warto było czekać 20 lat żeby posłuchać Pana osobiście na koncercie. Polecam.Gitarzyści świetni.
Koncert super.
78 lat znakomita forma .Sentymentalna podróż do swiata ,któregojuż niema Doskonały ,dowcipny gawędziarz i świetni muzycy Łezka się w oku kręci.
Co do klasy jaką prezentuje Alosza Awdiejew nie można mieć żadnych zastrzeżeń - jak zwykle świetne dowcipy i teksty, świetne piosenki - ale niestety są i pewne żale z mojej strony: 1. brak na koncercie gitarzysty Pana Piątka (nie ukrywam, że jest to osoba bez której przedstawienie wiele traci), 2. koncert trwał według mnie za krótko, 3. okazało się, że numeracja krzeseł została odwrócona i moje miejsca zamiast na środku sali były z brzegu po prawej stronie (całe szczęście, że część sali była pusta i mogłem się przesiąść) - uważam, że jest to niedupuszczalne
siedzieliśmy w 14 rzędzie, czasem nie słyszałem tekstów mówionych i śpiewanych. Byłem z obcokrajowcem znającym język polski, on rozumiał jeszcze mniej a ja nie potrafiłem mu podpowiedzieć.
Wspaniały wieczór - i zabawny, i wzruszający. Alosza jest fantastyczny, ten wigor, to poczucie humoru, no nie do podrobienia !
Występ Aloszy bardzo nam się podobał.Piękne piosenki i melodie.
Świetny koncert, świetna atmosfera, dobrze spędzony czas
bardzo udany wieczór
Wspaniała forma, super koncert.
Cudowny , nostalgiczny występ, świetnego artysty. Niezapomniane, wzruszające doznania.
Swietny wystep. Cudowny czlowiek, o wielkim poczuciu humoru i dystansie do samego siebie. Skromny, znakomity artysta. Jestem pod duzym wrazeniem tego spotkania.
wspaniały koncert - niezapomniany wieczór
Rewelacja !!!
Super energetyczny i dowcipny koncert !
Jestem pod ogromny wrażeniem, zarówno miejsca gdzie odbywał się koncert jak i samego kunsztu artystów. Co by nie mówić, Pan Alosza wraz z zespołem jest widowiskiem nieporównywalnym do niczego innego. Mam nadzieję, że niedługo znów pojawi się na Śląsku ze swoim repertuarem. Polecam każdemu, zarówno Kompleks Zamkowy jak i genialnego Aloszę Awdiejewa.
Wspaniała zabawa. Wspaniały artysta, sympatyczny człowiek, w dodatku profesor. Życzę Panu jest stu lat kpienia z rzeczywistości.
Alosza i zespół rewelacja, oprawa brak. Skoro jubileuszowy to przynajmniej minimum na koniec po kwiatku na wzór jak filharmonia gdy jest organizatorem.Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że niektórym organizatorom kasa przesłania wszystko i kultura jest im obca.
Artysta (tj. artyści bo Alosza plus gitarzyści) najwyższej próby, humor, intelekt, świetny kontakt z publicznością. Warto !
Wysoka klasa ,piekna muzyka
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane