koncert

Alosza Awdiejew

koncert

Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew - Bilety na koncert

Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Człowiek kultury i nauki. Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję. Rosjanin z polskim obywatelstwem, który przybył do Krakowa, po raz pierwszy w 1967 r. Mówi o sobie: jestem Polakiem z wyboru i dodaje przewrotnie, że to bardziej komfortowo niż być kimkolwiek z przymusu.

Urodził się w Stawropolu (wtedy Woroszyłowsk), na północnym Kaukazie w 1940 r. Już w dzieciństwie zaczął występować publicznie śpiewając wraz z matką na amatorskich koncertach. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Moskwie, gdzie osiadł na stałe i prowadził amatorskie chóry. Później studiował anglistykę na Uniwersytecie Moskiewskim. W tym czasie występował w kabaretach studenckich, w teatrze i uprawiał pantomimę. Na drugim roku studiów uzyskał stypendium Radia Moskiewskiego i rozpoczął studia na filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tak zaczęła się przygoda z Polską, która z czasem przemieniła się w drogę życia trwającą do dziś.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Alosza Awdiejew

Po prostu szał Alosza kak za dawnych dobrych czasów
Fantastyczny występ!!!;
Swietne!
Pełna humoru, nostalgii i refleksji.
Alosza mimo dojrzałego wieku wciąż w dobrej kondycji. Świetni muzycy towarzyszący. Rewelacyjna atmosfera.
Koncert wspaniały , bo wspaniały jest Alosza Awdiejew nawet po 80-tce. Wolałabym więcej piosenek niż anegdot , nie podobały mi się polityczne aluzje szpileczki " pod publiczkę ", ale artyście tego formatu wybaczamy wszystko. Miałam b. dobre miejsce tuż przy estradzie , więc trudno mi ocenić poziom nagłośnienia. Cudna, kulturalna publiczność. Przy " Modlitwie " Okudżawy po preostu się popłakałam...
Bardzo dobre wydarzenie.
Kupując bilety po 150 zł nie spodziewałam się że będziemy oglądać artystę z chóru czyli od tyłu, nagłośnienie było skierowane na salę więc słychać było słabo. Myślę że nie zaszkodziło by spytać czy chcemy tak oglądać i słuchać czy zwrot pieniędzy. A w ogóle małe przepraszam w kierunku tam siedzących by nie zaszkodziło.
Świetny spektakl ,
Jak zawsze, rewelacyjnie!
Przykro ale niestety nie było mnie na występie powód to obawa przed wirusem
Przecudowny koncert. wspaniała atmosfera. Pan Alosza z zespołem pełen wigoru, humoru i zdrowym dystansem do rzeczywistości. Piosenki wykonywane rewelacyjnie:-)
Urocze chwile wspomnień. Wspaniały humor i dowcip. Polecam.
Zawsze Alosza był dlanie świetny i tym razem też
Ja i mąż byliśmy zachwyceni. Bardzo lubię Aloszę Awdiejewa chociaż znałam go tylko z TV. Piosenki były fantastyczne chociaż wiele z nich już znaliśmy, ale można było je posłuchać jeszcze raz. Pan Awdiejew jest niesłychanie miłym i kulturalnym człowiekiem, kupiłam trzy jego płyty. Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy.
Koncert świetny, jestem pod wrażeniem występu ARTYSTY wraz z Zespołem, lecz niekoniecznie jestem ukontentowany nagłośnieniem auli uniwersyteckiej; moje miejsce to rząd 15. miejsce 20. i, jeśli śpiew i muzyka to odbiór doskonały, jeżeli zaś same teksty WYKONAWCY to już gorzej... Może na przyszłość w tym zakresie Państwo by jednak spróbowali poprawić system...
G.B. 18.12.2019 09:29
Niepowtarzalna atmosfera, Alosza w znakomitej formie.
KaWa 17.12.2019 13:37
Odgrzewane bułeczki okraszone kilkoma nowymi tekstami, które można było namierzyć na FB. Artysta generalnie super tylko, że odcina kupony.Muzycy ekstra, szczególnie pan Michał Półtorak (wielki szacun i brawa), ale nagłośnienie naszego CEiKU jak zwykle DNO!!!. Słaba słyszalność tekstów, a przecież nagłaśniał imprezę na własnej sali. Na dzień dobry wielki pisk sprzężenia po uszach, za co otrzymał od Artysty podziękowania i koncert położony. Wiem, bo sam gram i śpiewam i tak jest niestety. Gratulacje dla akustyka CEiKU
Przecudowny wieczór :) Pan Alosza jest super dowcipnym człowiekiem i przeuroczym artystą obdarzonym niepowtarzalnym głosem :) Polecam wszystkim :)
Aga z Mokotowa 28.10.2019 12:43
Bylo super! Opowiesci Aloszy rewelacyjne. Wspaniala kuchnia i obsluga restauracji. Polecam takie wieczory wszystkim.
Znakomity koncert! Fantastyczny wieczór! Dziękuję Panu Aloszy Awdiejewowi (79 lat! Pozazdrościć kondycji) oraz znakomitym muzykom, szczególnie Panu Michałowi Półtorakowi, który przecudnie grał na skrzypcach:)
FANKAFIRANKA 24.10.2019 21:46
Wspaniała rozrywka, Alosza jest jedyny w swoim rodzaju, dawno tak dobrze się nie bawiliśmy!
Spotkanie z mistrzem na długo zostanie w mojej pamięci. Wspaniały p. Alosza, wspaniali muzycy, wspaniały wieczór. Dziękuję
Małgorzata 24.10.2019 13:30
W Kuźni byłam po raz pierwszy i już teraz wiem, że nie ostatni. Wszystko na duży plus: kuchnia, obsługa, wystrój, atmosfera, Pani Magdalena Umer siedząca przy stoliku obok i sam występ oczywiście. Polecam!
Dawno się tak nie usmialismy. Darzymy tego Artystę ogromną sympatią. Czas spędzony w Jego towarzystwie jest czasem dobrze wykorzystanym.
Bardzo dobry występ miło spędziłam wieczór, podziwiam wspaniałą pamięć Pana Aloszy. Jeden problem to brak klimatyzacji NFM, Alicja.
Świetny koncert, humor, wspaniała muzyka i teksty. Wielkie podziękowania i ukłony dla Pana Aloszy i jego gitarzystów. Pełen profesjonalizm. Taki koncert to balsam dla duszy.
CUDOWNY WYSTĘP
Piękny koncert
ogólnie fajny występ, ale moje ulubione piosenki różnią sie od ulubionych Aloszy - moje to te odesskie, a tych było mało
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert