koncert

Alosza Awdiejew

koncert

Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew - Bilety na koncert

Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Człowiek kultury i nauki. Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję. Rosjanin z polskim obywatelstwem, który przybył do Krakowa, po raz pierwszy w 1967 r. Mówi o sobie: jestem Polakiem z wyboru i dodaje przewrotnie, że to bardziej komfortowo niż być kimkolwiek z przymusu.

Urodził się w Stawropolu (wtedy Woroszyłowsk), na północnym Kaukazie w 1940 r. Już w dzieciństwie zaczął występować publicznie śpiewając wraz z matką na amatorskich koncertach. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Moskwie, gdzie osiadł na stałe i prowadził amatorskie chóry. Później studiował anglistykę na Uniwersytecie Moskiewskim. W tym czasie występował w kabaretach studenckich, w teatrze i uprawiał pantomimę. Na drugim roku studiów uzyskał stypendium Radia Moskiewskiego i rozpoczął studia na filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tak zaczęła się przygoda z Polską, która z czasem przemieniła się w drogę życia trwającą do dziś.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Alosza Awdiejew

Kupując bilety po 150 zł nie spodziewałam się że będziemy oglądać artystę z chóru czyli od tyłu, nagłośnienie było skierowane na salę więc słychać było słabo. Myślę że nie zaszkodziło by spytać czy chcemy tak oglądać i słuchać czy zwrot pieniędzy. A w ogóle małe przepraszam w kierunku tam siedzących by nie zaszkodziło.
Świetny spektakl ,
Jak zawsze, rewelacyjnie!
Przykro ale niestety nie było mnie na występie powód to obawa przed wirusem
Przecudowny koncert. wspaniała atmosfera. Pan Alosza z zespołem pełen wigoru, humoru i zdrowym dystansem do rzeczywistości. Piosenki wykonywane rewelacyjnie:-)
Urocze chwile wspomnień. Wspaniały humor i dowcip. Polecam.
Zawsze Alosza był dlanie świetny i tym razem też
Ja i mąż byliśmy zachwyceni. Bardzo lubię Aloszę Awdiejewa chociaż znałam go tylko z TV. Piosenki były fantastyczne chociaż wiele z nich już znaliśmy, ale można było je posłuchać jeszcze raz. Pan Awdiejew jest niesłychanie miłym i kulturalnym człowiekiem, kupiłam trzy jego płyty. Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy.
Koncert świetny, jestem pod wrażeniem występu ARTYSTY wraz z Zespołem, lecz niekoniecznie jestem ukontentowany nagłośnieniem auli uniwersyteckiej; moje miejsce to rząd 15. miejsce 20. i, jeśli śpiew i muzyka to odbiór doskonały, jeżeli zaś same teksty WYKONAWCY to już gorzej... Może na przyszłość w tym zakresie Państwo by jednak spróbowali poprawić system...
G.B. 18.12.2019 09:29
Niepowtarzalna atmosfera, Alosza w znakomitej formie.
KaWa 17.12.2019 13:37
Odgrzewane bułeczki okraszone kilkoma nowymi tekstami, które można było namierzyć na FB. Artysta generalnie super tylko, że odcina kupony.Muzycy ekstra, szczególnie pan Michał Półtorak (wielki szacun i brawa), ale nagłośnienie naszego CEiKU jak zwykle DNO!!!. Słaba słyszalność tekstów, a przecież nagłaśniał imprezę na własnej sali. Na dzień dobry wielki pisk sprzężenia po uszach, za co otrzymał od Artysty podziękowania i koncert położony. Wiem, bo sam gram i śpiewam i tak jest niestety. Gratulacje dla akustyka CEiKU
Przecudowny wieczór :) Pan Alosza jest super dowcipnym człowiekiem i przeuroczym artystą obdarzonym niepowtarzalnym głosem :) Polecam wszystkim :)
Aga z Mokotowa 28.10.2019 12:43
Bylo super! Opowiesci Aloszy rewelacyjne. Wspaniala kuchnia i obsluga restauracji. Polecam takie wieczory wszystkim.
Znakomity koncert! Fantastyczny wieczór! Dziękuję Panu Aloszy Awdiejewowi (79 lat! Pozazdrościć kondycji) oraz znakomitym muzykom, szczególnie Panu Michałowi Półtorakowi, który przecudnie grał na skrzypcach:)
FANKAFIRANKA 24.10.2019 21:46
Wspaniała rozrywka, Alosza jest jedyny w swoim rodzaju, dawno tak dobrze się nie bawiliśmy!
Spotkanie z mistrzem na długo zostanie w mojej pamięci. Wspaniały p. Alosza, wspaniali muzycy, wspaniały wieczór. Dziękuję
Małgorzata 24.10.2019 13:30
W Kuźni byłam po raz pierwszy i już teraz wiem, że nie ostatni. Wszystko na duży plus: kuchnia, obsługa, wystrój, atmosfera, Pani Magdalena Umer siedząca przy stoliku obok i sam występ oczywiście. Polecam!
Dawno się tak nie usmialismy. Darzymy tego Artystę ogromną sympatią. Czas spędzony w Jego towarzystwie jest czasem dobrze wykorzystanym.
Bardzo dobry występ miło spędziłam wieczór, podziwiam wspaniałą pamięć Pana Aloszy. Jeden problem to brak klimatyzacji NFM, Alicja.
Świetny koncert, humor, wspaniała muzyka i teksty. Wielkie podziękowania i ukłony dla Pana Aloszy i jego gitarzystów. Pełen profesjonalizm. Taki koncert to balsam dla duszy.
CUDOWNY WYSTĘP
Piękny koncert
ogólnie fajny występ, ale moje ulubione piosenki różnią sie od ulubionych Aloszy - moje to te odesskie, a tych było mało
Rewelacyjny występ. Bardzo dużo śmiechu z udanych dowcipów.
wszystko było ok. Uśmiałam się szczerze. Jedyny problem - słabe nagłośnienie sali , trzeba było wytężać słuch, kiedy Pan Alosza opowiadał żarty.
Cudowny muzyk warto było czekać 20 lat żeby posłuchać Pana osobiście na koncercie. Polecam.Gitarzyści świetni.
Koncert super.
78 lat znakomita forma .Sentymentalna podróż do swiata ,któregojuż niema Doskonały ,dowcipny gawędziarz i świetni muzycy Łezka się w oku kręci.
Co do klasy jaką prezentuje Alosza Awdiejew nie można mieć żadnych zastrzeżeń - jak zwykle świetne dowcipy i teksty, świetne piosenki - ale niestety są i pewne żale z mojej strony: 1. brak na koncercie gitarzysty Pana Piątka (nie ukrywam, że jest to osoba bez której przedstawienie wiele traci), 2. koncert trwał według mnie za krótko, 3. okazało się, że numeracja krzeseł została odwrócona i moje miejsca zamiast na środku sali były z brzegu po prawej stronie (całe szczęście, że część sali była pusta i mogłem się przesiąść) - uważam, że jest to niedupuszczalne
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert