koncert Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew - koncert z udziałem artystów Piwnicy Pod Baranami

koncert Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew - koncert z udziałem artystów Piwnicy Pod Baranami

Alosza Awdiejew - koncert z udziałem artystów Piwnicy Pod Baranami - Bilety na koncert

Profesor , pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego, językoznawca, autor słynnej Gramatyki interakcji werbalnej oraz kilku innych książek, a jednocześnie człowiek parający się – niekoniecznie na uboczu – humorem, piosenką i rozrywką. Znany i popularny wykonawca rosyjskich romansów, piosenek cygańskich i żydowskich, któremu do Odessy równie blisko jak do Krakowa. W programie – wraz z zespołem – przedstawi wiązankę swoich najpopularniejszych oraz najnowszych utworów, którą – jak na lingwistę teoretyka i praktyka przystało – okrasi brawurową i interaktywną konferansjerką. Na scenie zobaczymy także artystów ze słynnej Piwnicy pod Baranami -jakże bliskiej sercu Aloszy .Możemy spodziewać się pięknej muzyki , śmiechu do łez , wzruszeń oraz anegdot które powalą nawet największych twardzieli. Po występie okazja do zdobycia autografu , zakupu płyty i zrobienia sobie zdjęcia z artystami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Alosza Awdiejew - koncert z udziałem artystów Piwnicy Pod Baranami

Artysci Piwnicy pod Baranami nie pasujacy do wystepu Aloszy, Nie wtym skladzie i repertuarze, dlatego tylko 4 gwiazdki za poziom, Sam wystep Aloszy i muzykow mu towarzyszacych REWELACJA. Piosenki i dowcip znakomity, a Pan Marek Piatkiewicz wirtuoz gitary. Dzieki anegdotom i dowcipom Pana Aloszy, widz usmial sie do lez.
m_miderski 03.08.2012 11:11
Dysonansem był występ młodej wokalistki z jej piosenkami autorskimi. Fatalne teksty, nieciekawa muzyka. Jej wykonania cudzych piosenek były znacznie lepsze. Nie usłyszałam ani jednego nieznanego dowcipu, choć stare były śmieszne i świetnie opowiedziane.
Koncert cudowny, ale atmosferę pierwszej części zakłócały jeszcze negatywne emocje części widowni, związane z przepychankami przy wejściu. Artyści musieli naprawiać błędy organizatorów !!!!!!!.
Oprócz pana Aloszy reszta niepotrzebna no może za wyjątkiem konferansjera. Pani która śpiewała grając na gitarze to zupełnie inne klimaty i można było zrezygnować z jej występu.

Polecane z kategorii koncert