koncert
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

koncert

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy - Bilety na koncert

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy - Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki | Kupuj Bilety Online

Uroczysty koncert z okazji 80-lecia Aloszy Awdiejewa. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje

Co do klasy jaką prezentuje Alosza Awdiejew nie można mieć żadnych zastrzeżeń - jak zwykle świetne dowcipy i teksty, świetne piosenki - ale niestety są i pewne żale z mojej strony: 1. brak na koncercie gitarzysty Pana Piątka (nie ukrywam, że jest to osoba bez której przedstawienie wiele traci), 2. koncert trwał według mnie za krótko, 3. okazało się, że numeracja krzeseł została odwrócona i moje miejsca zamiast na środku sali były z brzegu po prawej stronie (całe szczęście, że część sali była pusta i mogłem się przesiąść) - uważam, że jest to niedupuszczalne
Alosza i zespół rewelacja, oprawa brak. Skoro jubileuszowy to przynajmniej minimum na koniec po kwiatku na wzór jak filharmonia gdy jest organizatorem.Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że niektórym organizatorom kasa przesłania wszystko i kultura jest im obca.
Koncert Jubileuszowy na medal. Ponad 90 minut wspaniałej rozrywki. Gorąco Wszystkim polecam.
Sentymentalne i wzruszające widowisko, główny wykonawca zadziwia młodzieńczą formą i dużą kulturą a przede wszystkim swoistym humorem.
Świetny występ, bardzo dobra zabawa.
Super występ człowieka, którego nie da się zapomnieć. Zadowoleni, odprężeni.
ina 29.11.2017 19:23
Cudowne spędzenie czasu. polecam.
Monika 25.11.2017 15:36
Alosza jest superartystą o ogromnej kulturze osobistej i poczuciu humoru na najwyższym poziomie, nic więc dziwnego, że jego występ spotkał się z bardzo przychylnym i owacyjnym przyjęciem. Artysta jest obdarzony silnym głosem przez co jego występ był naprawdę wspaniały
Przyjemny koncert, chociaż trochę za krótki (niecałe 2h). Anegdoty, piosenki, gitary - bardzo fajnie.
Bardzo udany występ.
Super występ. Rzadko się zdarza 100 lat po koncercie odśpiewane wykonawcy przez publiczność.
Świetny koncert. Wyjątkowy autentyzm, emocje, przeżycia. Warto obejrzeć.
Rewelacyjny występ, dowcip, inteligencja, niesamowity głos i poczucie humoru.
Koncert godny polecenia.
spektakl dobry, z humorem ale bez rewelacji. Pan Alosza jeszcze bardzo dziarski i dobry gitarzysta szkoda że jego zespół taki jakiś mało zaangażowany. Pozdrawiam.
Wysoki poziom artystyczny. Świetny humor. Zespół w doskonałej formie Zdrowotnej
Stara dobra polska szkoła. Tak trzymać :-)
Wspaniały klimatyczny artysta świetny "anegdotczik" dżentelmen z dystansem do siebie i szacunkiem dla widzow Marek Piątek wirtuoz gitary
wspaniała atmosfera i duża dawka inteligentnego humoru
SUPER KONCERT
Wydawało mi się, że 100 zł za bilet to stosunkowo drogo, a teraz kiedy byłam i miałam okazję zobaczyć ten Koncert Jubileuszowy wiem, że to były prawdopodobnie najlepiej wydane pieniądze, jeśli chodzi o takie imprezy. Jak w tym panu mieści się tak znakomita ilość wspaniałego poczucia humoru w połączeniu z prawdziwym talentem, pojęcia nie mam. Kupiłam płytę, ma wyjść jego książka - też kupię. Choć występu na żywo nic nie zastąpi. Jestem pod wrażeniem!
To był czarujący wieczór z Wielkim dla mnie Artystą, Wieczór wypełniony humorem, nostalgią oraz refleksją. Cieszę się, że mogłam spędzić czas na Koncercie w tak miłej atmosferze.
Świetny koncert Aloszy Awdiejewa. Wiele dowcipnych anegdotek, rewelacyjne, skoczne piosenki, zwłaszcza piosenki cygańskie. Artysta z klasą.
Bardzo nam się koncert podobał. Byliśmy na kilku koncertach Aloszy Awdiejewa i każdy był super
zadowoleni 21.04.2017 13:55
Fantastyczny wystep usmialam sie do lez
Bardzo profesjonalny występ wszystkich uczestników koncertu. Oceniam na pięć i polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
26.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Toruń inne wydarzenia