koncert Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

koncert Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy - Bilety na koncert

Uroczysty koncert z okazji 80-lecia Aloszy Awdiejewa. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

23.01.2022, 19:00 Lizard King
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje i opinie: Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

Po prostu szał Alosza kak za dawnych dobrych czasów
Fantastyczny występ!!!;
Swietne!
Pełna humoru, nostalgii i refleksji.
Alosza mimo dojrzałego wieku wciąż w dobrej kondycji. Świetni muzycy towarzyszący. Rewelacyjna atmosfera.
Koncert wspaniały , bo wspaniały jest Alosza Awdiejew nawet po 80-tce. Wolałabym więcej piosenek niż anegdot , nie podobały mi się polityczne aluzje szpileczki " pod publiczkę ", ale artyście tego formatu wybaczamy wszystko. Miałam b. dobre miejsce tuż przy estradzie , więc trudno mi ocenić poziom nagłośnienia. Cudna, kulturalna publiczność. Przy " Modlitwie " Okudżawy po preostu się popłakałam...
Bardzo dobre wydarzenie.
Przykro ale niestety nie było mnie na występie powód to obawa przed wirusem
Przecudowny koncert. wspaniała atmosfera. Pan Alosza z zespołem pełen wigoru, humoru i zdrowym dystansem do rzeczywistości. Piosenki wykonywane rewelacyjnie:-)
Urocze chwile wspomnień. Wspaniały humor i dowcip. Polecam.
Zawsze Alosza był dlanie świetny i tym razem też
Ja i mąż byliśmy zachwyceni. Bardzo lubię Aloszę Awdiejewa chociaż znałam go tylko z TV. Piosenki były fantastyczne chociaż wiele z nich już znaliśmy, ale można było je posłuchać jeszcze raz. Pan Awdiejew jest niesłychanie miłym i kulturalnym człowiekiem, kupiłam trzy jego płyty. Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy.
Koncert świetny, jestem pod wrażeniem występu ARTYSTY wraz z Zespołem, lecz niekoniecznie jestem ukontentowany nagłośnieniem auli uniwersyteckiej; moje miejsce to rząd 15. miejsce 20. i, jeśli śpiew i muzyka to odbiór doskonały, jeżeli zaś same teksty WYKONAWCY to już gorzej... Może na przyszłość w tym zakresie Państwo by jednak spróbowali poprawić system...
G.B. 18.12.2019 09:29
Niepowtarzalna atmosfera, Alosza w znakomitej formie.
KaWa 17.12.2019 13:37
Przecudowny wieczór :) Pan Alosza jest super dowcipnym człowiekiem i przeuroczym artystą obdarzonym niepowtarzalnym głosem :) Polecam wszystkim :)
Aga z Mokotowa 28.10.2019 12:43
Bylo super! Opowiesci Aloszy rewelacyjne. Wspaniala kuchnia i obsluga restauracji. Polecam takie wieczory wszystkim.
Znakomity koncert! Fantastyczny wieczór! Dziękuję Panu Aloszy Awdiejewowi (79 lat! Pozazdrościć kondycji) oraz znakomitym muzykom, szczególnie Panu Michałowi Półtorakowi, który przecudnie grał na skrzypcach:)
FANKAFIRANKA 24.10.2019 21:46
Wspaniała rozrywka, Alosza jest jedyny w swoim rodzaju, dawno tak dobrze się nie bawiliśmy!
Spotkanie z mistrzem na długo zostanie w mojej pamięci. Wspaniały p. Alosza, wspaniali muzycy, wspaniały wieczór. Dziękuję
Małgorzata 24.10.2019 13:30
W Kuźni byłam po raz pierwszy i już teraz wiem, że nie ostatni. Wszystko na duży plus: kuchnia, obsługa, wystrój, atmosfera, Pani Magdalena Umer siedząca przy stoliku obok i sam występ oczywiście. Polecam!
Co do klasy jaką prezentuje Alosza Awdiejew nie można mieć żadnych zastrzeżeń - jak zwykle świetne dowcipy i teksty, świetne piosenki - ale niestety są i pewne żale z mojej strony: 1. brak na koncercie gitarzysty Pana Piątka (nie ukrywam, że jest to osoba bez której przedstawienie wiele traci), 2. koncert trwał według mnie za krótko, 3. okazało się, że numeracja krzeseł została odwrócona i moje miejsca zamiast na środku sali były z brzegu po prawej stronie (całe szczęście, że część sali była pusta i mogłem się przesiąść) - uważam, że jest to niedupuszczalne
Alosza i zespół rewelacja, oprawa brak. Skoro jubileuszowy to przynajmniej minimum na koniec po kwiatku na wzór jak filharmonia gdy jest organizatorem.Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że niektórym organizatorom kasa przesłania wszystko i kultura jest im obca.
Koncert Jubileuszowy na medal. Ponad 90 minut wspaniałej rozrywki. Gorąco Wszystkim polecam.
Sentymentalne i wzruszające widowisko, główny wykonawca zadziwia młodzieńczą formą i dużą kulturą a przede wszystkim swoistym humorem.
Świetny występ, bardzo dobra zabawa.
Super występ człowieka, którego nie da się zapomnieć. Zadowoleni, odprężeni.
ina 29.11.2017 19:23
Cudowne spędzenie czasu. polecam.
Monika 25.11.2017 15:36
Alosza jest superartystą o ogromnej kulturze osobistej i poczuciu humoru na najwyższym poziomie, nic więc dziwnego, że jego występ spotkał się z bardzo przychylnym i owacyjnym przyjęciem. Artysta jest obdarzony silnym głosem przez co jego występ był naprawdę wspaniały
Przyjemny koncert, chociaż trochę za krótki (niecałe 2h). Anegdoty, piosenki, gitary - bardzo fajnie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert