koncert Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew z Zespołem. Moje ulubione piosenki.

koncert Alosza Awdiejew

Alosza Awdiejew z Zespołem. Moje ulubione piosenki.

Alosza Awdiejew z Zespołem. Moje ulubione piosenki. - Bilety na koncert

Artysta, dla którego zawsze najważniejszy jest słuchacz, zaśpiewa piosenki najbliższe jego sercu. Spotkajmy się razem z Aloszą Awdiejewem, który w wyjątkowym repertuarze, pozwoli nam odkryć siebie na nowo.

To co najważniejsze!

Ten głos, gitara i intymna atmosfera szczególnej rozmowy. Alosza Awdiejew, człowiek-orkiestra, który już od kilkudziesięciu lat trafia swoim głosem prosto w serca kolejnych pokoleń słuchaczy, zabierze nas w muzyczną podróż po ulicach żydowskich sztetli, Odessy i podmiejskich szemranych dzielnic biedoty.

I chociaż w Polsce nigdy nie możemy być pewni pogody, to w tym przypadku sprawa jest prosta. Na koncercie Aloszy Awdiejewa z pewnością nie zabraknie energii i pogody ducha, by nieco przyśpieszyć nadejście oczekiwanej wiosny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Alosza Awdiejew z Zespołem. Moje ulubione piosenki.

Jak zawsze, rewelacyjnie!
Dawno się tak nie usmialismy. Darzymy tego Artystę ogromną sympatią. Czas spędzony w Jego towarzystwie jest czasem dobrze wykorzystanym.
Bardzo dobry występ miło spędziłam wieczór, podziwiam wspaniałą pamięć Pana Aloszy. Jeden problem to brak klimatyzacji NFM, Alicja.
Świetny koncert, humor, wspaniała muzyka i teksty. Wielkie podziękowania i ukłony dla Pana Aloszy i jego gitarzystów. Pełen profesjonalizm. Taki koncert to balsam dla duszy.
CUDOWNY WYSTĘP
Piękny koncert
ogólnie fajny występ, ale moje ulubione piosenki różnią sie od ulubionych Aloszy - moje to te odesskie, a tych było mało
Rewelacyjny występ. Bardzo dużo śmiechu z udanych dowcipów.
wszystko było ok. Uśmiałam się szczerze. Jedyny problem - słabe nagłośnienie sali , trzeba było wytężać słuch, kiedy Pan Alosza opowiadał żarty.
Cudowny muzyk warto było czekać 20 lat żeby posłuchać Pana osobiście na koncercie. Polecam.Gitarzyści świetni.
Koncert super.
78 lat znakomita forma .Sentymentalna podróż do swiata ,któregojuż niema Doskonały ,dowcipny gawędziarz i świetni muzycy Łezka się w oku kręci.
siedzieliśmy w 14 rzędzie, czasem nie słyszałem tekstów mówionych i śpiewanych. Byłem z obcokrajowcem znającym język polski, on rozumiał jeszcze mniej a ja nie potrafiłem mu podpowiedzieć.
Wspaniały wieczór - i zabawny, i wzruszający. Alosza jest fantastyczny, ten wigor, to poczucie humoru, no nie do podrobienia !
Występ Aloszy bardzo nam się podobał.Piękne piosenki i melodie.
Wspaniała zabawa. Wspaniały artysta, sympatyczny człowiek, w dodatku profesor. Życzę Panu jest stu lat kpienia z rzeczywistości.
Artysta (tj. artyści bo Alosza plus gitarzyści) najwyższej próby, humor, intelekt, świetny kontakt z publicznością. Warto !
Wysoka klasa ,piekna muzyka
Wszyscy byli zachwyceni.
Świetny występ.Jak zwykle najwyższy poziom. Mistrzostwo, profesjonalizm. Gorąco polecam!
Cudowny koncert. Podczas ostatniej piosenki płakałam ze wzruszenia. Artysta i Jego zespół dostarczyli nam niezapomnianych wrażeń. Dziękuję.
Bardzo dobry
polecam, dla wszystkich pokoleń: i rodzicom i babci i dzieciom nawet się podobało

Polecane z kategorii koncert