koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Andrzej Piaseczny - Akustycznie - Bilety na koncert

Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach.

Będą to szczególne koncerty zapewniające bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje Andrzeja, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo.

Serdecznie zapraszamy na to specjalne, muzyczne wydarzenie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Fantastyczny koncert 😁
Koncert na najwyższym poziomie. Brawa dla Pana Andrzeja i całego zespołu. Super kontakt z publicznością. Polecam koncert.
Bawiłam się wyśmienicie z uśmiechem na ustach i radością w sercu razem z moją podopieczną Halinką zaproszoną przez RCK
Rewelacyjny koncert!!! Było pięknie 👏👏👏
Bardzo fajnie💪👍
Jak zawsze cudowna atmosfera, wspaniały artysta, polecam.
Koncert przyjemny w odbiorze. Czasami nie rozumiałem słów zagłuszanych przez muzykę ale generalnie miło spędziłem czas z ładnymi piosenkami Piaska.
Klimat koncertu cudowny jak zawsze. Andrzej jest świetnym magikiem na scenie.Uwielbiam!
JAK ZAWSZE SWITNIE ,ANDRZEJ NIE SAMOWITY ,PIEKNY KONCERT
Super koncert, oprawa muzyczna super.
Bardzo polecam- na żywo brzmial również dobrze, piosenki stare np. MAFIA w nowych, ciekawych aranżacjach. Fajny kontakt z publicznością, anegdoty i poczucie humoru. Warto było tyle czekać
Piasek jak zawsze urzekający, empatyczny i jego koncert śliczny!!! Za to sala i warunki jakie "zafundował" organizator artyście i nam widzom w Gnieźnie pod wszelką krytyką!!! Mała sala kameralna z niewygodnymi krzesłami w Muzeum. Sala NIE KLIMATYZOWANA, duchota, parno!!! Brak wentylacji, nawiewu!!! Gdybym ja w trakcie koncertu nie otworzyła drzwi od sali i też od korytarza, by była cyrkulacja świeżego powietrza, to chyba byśmy się wszyscy tam udusili. Obsługa koncertu, panowie z Gdyni, leniwa, bez empatii, wogóle nie zainteresowana, nie zaangażowana. Skupiona przede wszystkim na sobie i tylko na tym, co zrobić muszą!!! Nasz Piasek kika razy delikatnie wspomniał, że bardzo duszno, ale nikt z organizatorów tego "nie chciał" usłyszeć. Za to była ośmieszająca informacja, by w tej duchocie w maseczkach siedzieć, gdzie na szczęście większość widzów to zignorowała, bo już każdy normalny człowiek wie, że szmaty z bakteriami na twarzy nie pomagają, a wręcz przeciwnie!!! Cena biletów bardzo wysoka, bo nie adekwatna do w/w, karygodnych warunków!!! Drodzy organizatorzy! To Wy jesteście dla nas, a nie my dla Was!!! W związku z tym proponuję więcej przywiązywać wagi do JAKOŚCI i do szkoleń obsługi PRZEDE WSZYSTKIM z empatii, ludzkiego zaangażowania i człowieczeństwa!!! Bo, w życiu nie tylko łatwa kasa jest najważniejsza!!!
Super impreza .Czekałam na ten występ tyle miesięcy i się nie zawiodłam .
Super koncert . Miło spędzony weekend . Polecam
Relax na całego
Było fantastycznie.
Było cudnie❤️Piasek uroczy, przesympatyczny. Koncert wspaniały.
Bylo super, rewelacyjny koncert, artysta na medal.
Koncert fajny, klimatyczny.. Prowadzenie,, kontakt z publicznością na wysokim poziomie.. Polecam.
Przepiękny koncert polecam wszystkim
Cudowny koncert! Andrzej jak zwykle dał z Siebie wszystko, zespół również.
Świetny występ. Energia i piękny głos!
Piękny koncert:)
Było świetnie. Bardzo lubię Piaska i jego utwory . Doskonale się go słuchało w takiej kameralnej atmosferze. Więcej takich wydarzeń artystycznych w Słupsku.
jak zwykle... czyli cudownie
Super koncert
czy koncert odbył się ? tydzień wcześniej otrzymałam takiego maila Dzień dobry, wydarzenie nie odbędzie się 30.01, jednak na chwilę obecną nie otrzymaliśmy informacji od organizatora czy wydarzenie zostanie odwołane, czy przeniesione na nowy termin. Jeżeli taką informacje otrzymamy, niezwłocznie poinformujemy o tym Państwa. Jeżeli wydarzenie zostanie odwołane prześlemy do Państwa procedurę zwrotu środków, którą trzeba będzie dokończyć. Jeżeli wydarzenie zostanie przeniesione na nowy termin, będzie możliwość zwrotu biletów, bądź wymiany ich voucher. -- Pozdrawiamy, zespół biletyna.pl e-mail: rezerwacje@biletyna.pl
Koncert sam sobie jak zawsze cudowny, klimatyczny. Pan Andrzej jak zawsze wprowadził wspaniały klimat. Jest to chyba mój 5 lub 6 koncert. Nie miałam nigdy okazji poczekać i poprosić o autograf na płycie. Ale tego dnia zostałam na noc w Toruniu specjalnie po to aby to zrobić. Mimo,że koncert był bardzo kameralny, to Pan Andrzej nie wyszedł. Czułam się razem z koleżankami bardzo zawiedziona. Wyjazd na koncert Pana Andrzeja jest naszym corocznym rytuałem. Warszawa, Wrocław, Rumia, Gdynia, Toruń, Wejherowo...byłyśmy tam. Może kiedyś jeszcze będę mogła wczuć się w tą piękną muzykę i głos, mimo tego zawodu który nas teras spotkał. Może wtedy P.Andrzej poświęci chwilę fanom.
Wyrażając opinię, pewnie się powtórzę, że koncert był po prostu genialny, magiczny, zagrany na 100%... ale taki właśnie był! Kontakt Andrzeja z publicznością wspaniały. Jego pogawędki z fanami między utworami - bezcenne:) I ten taniec... Fanki w pierwszych rzędach się rozpływały, ja wśród nich też:) Polecam szczególnie kobietom!
Brak mi słów, by wyrazić wszystkie emocje, które mi towarzyszyły podczas koncertu. Andrzej Piaseczny jest znakomitym wokalistą i potrafi swobodnie nawiązać kontakt z publicznością. To był mój trzeci koncert tego Artysty, za każdym razem odkrywam Go na nowo ❤️❤️❤️
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert