Wydarzenia Cieszyn 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Cieszyn


Kochane Pieniążki

 KUP BILET

Anna Wyszkoni / Marek Jackowski - Oprócz błękitnego nieba

 KUP BILET

MY WAY - monolog Krystyny Jandy

 KUP BILET

MY WAY - monolog Krystyny Jandy

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?

 KUP BILET

Włoska Noc Sylwestrowa- Sanremo na Bis - Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

Wyprzedane

Forever Young

 KUP BILET

IRA Akustycznie

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

I LOVE YOU, a teraz się zmień

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

 KUP BILET

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

 KUP BILET

ANNA MARIA JOPEK & KROKE

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

 KUP BILET

Kwartet - 50 lecie spektaklu

 KUP BILET

Paweł Chałupka - Widzę to inaczej

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Cieszyn

Cieszyn ma do zaoferowania wiele atrakcji. Jest to jedno ze starszych miast zarówno na Śląsku, jak i w Polsce. Można w nim zwiedzać mnóstwo zabytków, relaksować się wśród zieleni, a także uczestniczyć w licznych wydarzeniach kulturalnych. Nasz portal oferuje bilety zarówno na koncerty, jak i kultowe kabarety czy spektakle teatralne. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie idealne wydarzenie!

Bilety na wydarzenia w Cieszynie 2023/2024 z portalem biletyna.pl

W Cieszynie dzieje się naprawdę wiele. Organizowane są tutaj koncerty, na których grane są utwory muzyczne polskiego, jak i światowego formatu. Z kolei miłośnicy dobrego humoru mogą wybrać się na kabaret. W tym sezonie można oglądać występy największych polskich gwiazd, m.in. Artura Andrusa czy Kabaretu Paranienormalni. W Cieszynie dużą popularnością cieszy się również stand-up. Jeśli chcecie zawsze być na bieżąco z ofertą kulturalną miasta, zapiszcie się do naszego newslettera. Dzięki temu będziecie stale informowani o najnowszych wydarzeniach.

Atrakcje w Cieszynie – co warto zobaczyć w mieście?

W Cieszynie znajduje się wiele atrakcji, które można podziwiać zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Warta uwagi jest z pewnością Rotunda i Wieża Piastowska, która znajduje się na malowniczym Wzgórzu Zamkowym. Będąc w tym miejscu, można również zwiedzić Habsburski Pałac Myśliwski. Obowiązkowym miejscem, które należy odwiedzić podczas wycieczki po Cieszynie, jest Browar Zamkowy Cieszyn. To ciekawy obiekt nie tylko dla smakoszy piwa. Pasjonaci sztuki i interesujących wystaw mogą natomiast liczyć na ciekawe atrakcje w Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Muzeum Drukarstwa czy Muzeum Ziemi Cieszyńskiej.

Imprezy w Cieszynie 2023/2024 – wydarzenia w tygodniu i w weekend

W Cieszynie można uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach przez cały tydzień. Gdzie szukać kulturalnych wrażeń? W mieście działa Teatr im. A. Mickiewicza, w którym organizowane są zarówno spektakle, jak i inne różnorodne widowiska. Oprócz tego prężnie działa Cieszyński Ośrodek Kultury, tzw. Dom Narodowy. Prowadzi on szeroką zakrojoną działalność kulturalno-oświatową. Odbywają się w nim zajęcia dla dzieci i dorosłych, a także organizowane są spektakle, prelekcje, koncerty, spotkania autorskie czy wieczory poetyckie.

Wybieracie się w podróż? Sprawdźcie, jakie wydarzenia organizowane są w pozostałych miastach Polski, np. Krakowie, Warszawie czy Poznaniu. Bilety na najlepsze wydarzenia w kraju dostępne są w naszym serwisie!