koncert

Andrzej Piaseczny

koncert

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Bilety na koncert

"Spisem rzeczy ulubionych", albumem wydanym wiosną 2009 roku i skomponowanym w całości przez Seweryna Krajewskiego, Andrzej Piaseczny objawił nam nieznane dotąd, melancholijne i dojrzałe oblicze. Ale jeśli myślicie, że za sprawą "Chodź, przytul, przebacz" poznaliście wokalistę na wylot, bardzo się mylicie…

"To co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, z jednej strony jest jawną i udaną kontynuacją "Spisu rzeczy ulubionych" – chociażby za sprawą niepowtarzalnych, wpadających w ucho i chwytających za serce kompozycji Krajewskiego. Ale jest też płytą ze wszech miar zaskakującą – nigdy wcześniej nie słyszeliście głosu Andrzeja w takiej oprawie. Szlachetnej i surowej zarazem, z akompaniamentem, który brzmi światowo i garażowo jednocześnie. Krótko mówiąc – takiej płyty na naszym runku jeszcze nie było.

Oto w poszukiwaniu źródeł dźwięku, brzmienia naturalnego i analogowego, Piaseczny zawędrował najpierw do Anglii, a potem do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie – do studia Waterfront w Hudson, w stanie Nowy Jork. Tam trafił pod opiekę kompozytora i producenta Henry'ego Hirscha, znanego przede wszystkim ze współpracy z Lennym Kravitzem, ale również Mickiem Jaggerem czy Madonną. Henry nie tylko zadbał o należyte brzmienie materiału, ale też powierzył gościowi z dalekiej Polski swoje własne piosenki i bardzo interesował się tym, o czym śpiewa Andrzej. "Henry okazał się człowiekiem wyjątkowym, bardzo normalnym facetem. Zawiozłem mu w ramach upominku pakiet płyt wydanych z okazji Roku Chopinowskiego i wiesz, że codziennie, kiedy przychodziliśmy do studia, zastawaliśmy Henry'ego słuchającego Chopina? Do tego gitara na której nagrywał Kravitz, złote płyty Lenny'ego, historie o Tinie Turner czy Micku Jaggerze… To było jak film" - wspomina sesję nagraniową za oceanem polski artysta.
Nikt tu jednak nikogo nie udaje, Amerykanie nadali talentowi Andrzeja Piasecznego nowego blasku, ale nie przerobili go na swoją modłę, nie próbowali zmienić w pieśniarza stamtąd. To wciąż jest The Voice Of Poland – jeden z najlepszych, jakie mamy…

Zapraszamy zatem na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego, w którym zapewne też nie braknie największych przebojów Artysty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Andrzej Piaseczny kameralnie

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny kameralnie

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny kameralnie

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny kameralnie

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny kameralnie

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Inne wydarzenia powiązane z Andrzej Piaseczny

Recenzje i opinie: Andrzej Piaseczny

Koncert wspaniały. Niepowtarzalny, nastrojowy klimat. Polecam!
AgnesS 05.12.2021 19:16
Pan Andrzej Piaseczny jeden z lepszych popowych wokalistów, który czuje co śpiewa i fajnie interpretuje kawałki. Wyjątkowa aranżacja oraz klimat i atmosfera sprawiły, że koncert pozostanie na długo w mojej pamięci. Jestem pod wrażeniem.
Super koncert. Profesllonalizm w każdym calu. Brawo organizatorzy, brawo Andrzej Piaseczny i zespół.
Karolina 04.12.2021 20:48
Bardzo mi się podobało.
Bardzo fajnie, atmosfera super, uwielbiamy Piaska. Organizacja jak zawsze bardzo dobra. / byliśmy już u Was kilka razy ostatnio na Celińskiej i teraz/.
Wspaniały, klimatyczny koncert Andrzeja. Zapraszamy częściej do Piły :)
Magiczny wieczór! Pan Andrzej to wspaniała osoba z pięknym głosem. Świetnie się bawiliśmy przy starych jak i nowych utworach. Panowie z zespołu również zasługują na pochwałę!
Magiczny koncert z wspaniałymi ludźmi z miłą obsługą!
Bardzo fajny koncert.
Bardzo fajny, klimatyczny koncert!
Wspaniały koncert!
Za 150 zł oczekiwałam lepiej przygotowanego koncertu. Światła i nagłośnienie mogły być lepszej jakości. Światła miałam wrażenie, że mają z ok. 20 lat. Występ niestety kierowany do mało wymagających odbiorców. A powinien albo rozweselić albo dać się odprężyć.
Serdecznie polecam, wspaniały koncert w świątecznej atmosferze. Mam niedosyt, szkoda że tak krótko.
Magdalena z Konina 03.12.2021 12:52
Super koncert.
Elżbieta 03.12.2021 10:56
Koncert był rewelacyjny.
Koncert udany bo uwielbiam Piaska dla mnie to polski Ed Sheeran.
To jednak KLASA ! W najlepszym wykonaniu .Dziekujemy
Mirek i Ela 03.12.2021 09:44
Fantastyczny głos Piaska. Super atmosfera. Bardzo dobrze spędzony czas.
Było cudownie niesamowity klimat wspaniale przeżycie!
Rewelacja😀😘😍🥰👍
Piekny koncert kameralny, jestem zachwycony oprawą i jakością. Warto bylo to zobaczyć.
rewelacyjny koncert polecam bardzo szczerze super zabawa i klimat
Było fantastycznie :) byłam z Córką i ona także jest zachwycona ;)
Koncert super,aż żal nie trwał dłużej.
Rewelacja jak zawsze. Spotkaliśmy się z Panem Andrzejem już 11 raz. Niesamowita kultura ma scenie ❤️
Super!
Koncert super. Atmosfera cudowna. Artysta bardzo życzliwy i profesjonalny. Głos cudny. Wszyscy muzycy pełna profeska. Bardzo ładna wizualizacja sceny i oświetlenie.
Wspaniały koncert i cudowny wieczór.
PO PROSTU SUPER !!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert