koncert
Andrzej Piaseczny

koncert

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Bilety na koncert

Andrzej Piaseczny | Bilety na koncert

"Spisem rzeczy ulubionych", albumem wydanym wiosną 2009 roku i skomponowanym w całości przez Seweryna Krajewskiego, Andrzej Piaseczny objawił nam nieznane dotąd, melancholijne i dojrzałe oblicze. Ale jeśli myślicie, że za sprawą "Chodź, przytul, przebacz" poznaliście wokalistę na wylot, bardzo się mylicie…

"To co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, z jednej strony jest jawną i udaną kontynuacją "Spisu rzeczy ulubionych" – chociażby za sprawą niepowtarzalnych, wpadających w ucho i chwytających za serce kompozycji Krajewskiego. Ale jest też płytą ze wszech miar zaskakującą – nigdy wcześniej nie słyszeliście głosu Andrzeja w takiej oprawie. Szlachetnej i surowej zarazem, z akompaniamentem, który brzmi światowo i garażowo jednocześnie. Krótko mówiąc – takiej płyty na naszym runku jeszcze nie było.

Oto w poszukiwaniu źródeł dźwięku, brzmienia naturalnego i analogowego, Piaseczny zawędrował najpierw do Anglii, a potem do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie – do studia Waterfront w Hudson, w stanie Nowy Jork. Tam trafił pod opiekę kompozytora i producenta Henry'ego Hirscha, znanego przede wszystkim ze współpracy z Lennym Kravitzem, ale również Mickiem Jaggerem czy Madonną. Henry nie tylko zadbał o należyte brzmienie materiału, ale też powierzył gościowi z dalekiej Polski swoje własne piosenki i bardzo interesował się tym, o czym śpiewa Andrzej. "Henry okazał się człowiekiem wyjątkowym, bardzo normalnym facetem. Zawiozłem mu w ramach upominku pakiet płyt wydanych z okazji Roku Chopinowskiego i wiesz, że codziennie, kiedy przychodziliśmy do studia, zastawaliśmy Henry'ego słuchającego Chopina? Do tego gitara na której nagrywał Kravitz, złote płyty Lenny'ego, historie o Tinie Turner czy Micku Jaggerze… To było jak film" - wspomina sesję nagraniową za oceanem polski artysta.
Nikt tu jednak nikogo nie udaje, Amerykanie nadali talentowi Andrzeja Piasecznego nowego blasku, ale nie przerobili go na swoją modłę, nie próbowali zmienić w pieśniarza stamtąd. To wciąż jest The Voice Of Poland – jeden z najlepszych, jakie mamy…

Zapraszamy zatem na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego, w którym zapewne też nie braknie największych przebojów Artysty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Rewelacyjny koncert.
😍💞😍
Super koncert. Andrzej to profesjonalista wokalny w każdym elemencie. Niezapomniany wieczór. Dziękujemy.
Wspaniała atmosfera. Niezapomniane wrażenia.
Sam koncert jak zawsze - bardzo dobry. Natomiast tarnogórska publiczność pozostawia wiele do życzenia, co też nie było bez znaczenia jeśli chodzi o klimat wydarzenia.
Super😀Jest moc 😉
Było cudownie, niepowtarzalny klimat i atmosfera.
Super koncert, klimatyczny i jak zawsze na wysokim poziomie. Brzmienie rewelacyjne zarówno instrumentów jak i wokalisty. No i oczywiście wspaniałe zdolności nie tylko wokalowe ale i konferansjerskie artysty :). Warto się wybrać na koncert Andrzeja Piasecznego, ale uwaga bo uzależnia i na pewno będzie się chciało iść na kolejny ;).
koncert był wspaniały jednak bardzo drogie bilety publiczność super sie bawiła jednego co mi zabrakło to że Andrzej nie wyszedł do fanów za taka cene biletów. ogołnie oceniam bardzo dobrze.
Bardzo przyjemny i klimatyczny koncert.
Koncert godny polecenia
Wieczór byl magiczny !Dawno nie byłam na czymś tak dobrym !
Zajebisty jak zawsze!!!
Świetny klimat, super występ! Cieszę się że mogłam tam być! Uwielbiam ❤️
Wszystko w porządku poza małym nieporozumieniem z zajmowaniem miejsc. Obsługa nie do końca nad tym panowała.
Super koncert, mieszanka nowych i starych hitów.
Alicja i Marcin 16.03.2019 22:07
Koncert był magiczny, cudowny :) mam nadzieję, że znowu Piasek do nas zawita.
Wspaniały koncert, wprawił mnie w doskonały nastrój. Bardzo fajny repertuar.
długo wyczekiwany.... majstersztyk!
cudny koncert, fajny band gorąco polecam
Koncert na wysokim poziomie, SUPER, Pan Andrzej niezwykłej kultury człowiek, świetnie zabawiał i cudownie śpiewał, Miód na uszy i na oczy, dziękuję bardzo
Wspaniały koncert , energetyczny. I jak nigdy nie przepadałam za piosenką Budzikom Śmierć wykonanie akustyczne na nowo pozwoliło mi ją odkryć :)
Super zabawa i jeszcze bardziej wykonawca.
Koncert absolutnie cudowny, spełnił oczekiwania. Jedyne co mi się nie podobało, to pilnowanie aby nie zrobić zdjęcia nawet telefonem. W końcu bilet nie kosztował 20 PLN, a 170, wiec taka możliwość powinna być..
Cudownie spędzony wieczór. SUPER!!!
Wspaniały koncert ❤.
magiczny koncert i zdecydowanie za krótki
Wałbrzych zaprasza, ale proszę zabrać płyty. Długopis doniosę 😉
WIĘCEJ
ZWIŃ