Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert Ania Rusowicz

Ania Rusowicz - Przebudzenie

koncert Ania Rusowicz

Ania Rusowicz - Przebudzenie

Ania Rusowicz - Przebudzenie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Przebudzenie” to opowieść pełna słońca i klasycznych brzmień lat 60. i 70. Ania Rusowicz przypomina nam, jak piękne jest życie. To płyta nagrana od serca, pełna szalonych zwrotów i zawirowań.
Czwarty krążek artystki to powrót do pięknych lat młodości, gdy z głośników płynął głos Maryli Rodowicz, a po ulicach spacerowały dzieci kwiaty. Do „Przebudzenia” Ania Rusowicz zaprosiła muzyków, z którymi przyjaźni się od lat. Dzięki temu płyta stała się organiczna i naturalna, a przede wszystkim – spójna. „To jest piękne, że tak naprawdę staliśmy się jednym organizmem. Ktoś był ręką, ktoś był nogą, ktoś był głową…” – podkreśla Ania Rusowicz. Na płycie pojawiają się również goście, m.in. Paulina Przybysz czy Natalia Grosiak (Mikromusic).
Podczas koncertów będziemy mogli usłyszeć szeroki wachlarz gatunków - od rocka, funku i bigbitu, przez bluesa, aż po soul.. Dojrzałe treści łączą się z lekką i rozrywkową muzyką, dzięki czemu całość prezentuje się jak wyjątkowa słoneczna podróż. To czas na „Przebudzenie”!
Ania Rusowicz – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, znana przede wszystkim fanom muzyki retro. Jej twórczość nawiązuje do kolorowych lat 60. i 70. Laureatka czterech Fryderyków, której dwie z czterech płyt okryły się złotem. Jej twórczość charakteryzuje lekkość i pogoda ducha, a przede wszystkim – wysoki poziom artystyczny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Ania Rusowicz - Przebudzenie

Świetny support, Ania i jej zespół rewelacyjni.
Karol 06.10.2020 20:33
Wspaniała Anna Rusowicz, cudowna energia. Już marzę o kolejnym koncercie. REWELACJNY cały zespół. Płyta kupiona po koncercie już w aucie.
Daria JI 05.10.2020 09:29

Polecane z kategorii koncert