koncert Anita Lipnicka

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

koncert Anita Lipnicka

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie - Bilety na koncert

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Anita Lipnicka

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów zachwyca nas na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.
Anita Lipnicka o jubileuszowej trasie koncertowej Intymnie

Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu, by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to, co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy „Intymnie”...

A.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Było genialnie. Wspaniała Anita Lipnicka, świetny zespół, boska scenografia. Polecam.
Ze względu na koronowirusa nie byłem na imprezie.
Jesteśmy pełni uznania i podziękowania . Wspaniały koncert atmosfera. Dziękujemy Pani Anito magiczny wieczór. Życzymy sukcesów w życiu codziennym a także w świecie piosenki a przyroda daje Pani dużo pomysłów. Zapraszam do Raszyna Falent nad stawy a także do Walendowa nad rzekę Utratę. W świat przyrody i śpiewu ptaków a także kaczek i łabędzi
Koncert cudowny, piosenki znane w nowych aranżacjach brzmiały niesamowicie. Anita Lipnicka jak zwykle cudowna.
Wspaniała wokalistka, cudowny koncert polecam
Cudowne przezycie! Nastrojowe, liryczne utwory w pięknych, często nowych aranżacjach dostarczyły mi licznych wzruszeń. Każdy utwór poprzedzony krótkim wprowadzeniem pani Anity, pokazującym jej humor, dystans do siebie i dużą wrażliwość. Dzięki za ten miły wieczór!
Było fantastycznie. To był pierwszy koncert na którym byłam. Pani Anista stworzyła cudną atmosferą. Jestem mile zaskoczona jej poczuciem humoru. Piękna scenografia i oświetlenie. I cudowny zespół. Bez zespołu nie byłoby tak pięknie!

Polecane