koncert

Anita Lipnicka

koncert

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka - Bilety na koncert

Anita Lipnicka | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Koncert w ramach festiwalu „Mili-Gramy” organizowanego przez Dom Kultury "Praga" przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Praga Północ oraz Centrum Praskim KONESER .To nasza propozycja na nietuzinkowy relaks w miłej przestrzeni przy dźwiękach muzyki. „Mili-Gramy” zagościły na stałe w ofercie kulturalnej warszawskiej Pragi.
Koncert odbędzie się 6 września 2020 r. o g. 20.00 w Centrum Praskim KONESER, na dziedzińcu, Pl. Konesera 1.
Prowadzenie – Agnieszka Szydłowska.

Niezwykłe koncerty Anity Lipnickiej z towarzyszeniem zespołu oraz smyczkowego trio, w magicznej oprawie scenicznej, stanowią zwieńczenie obchodów jubileuszu ćwierćwiecza pracy artystycznej Wokalistki.
“Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie...”
Wokalistka przez 25 lat swojej kariery zagrała tysiące koncertów, dzięki którym publiczność pokochała ją za naturalność oraz kameralny nastrój jej występów. Tym razem nie będzie inaczej, choć na scenie, poza zespołem na stałe koncertującym z Artystką, zobaczymy trio smyczkowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowny, ciepły koncert. Gorąco polecam!
Anita Lipnicka w doskonałej formie. Koncert bardzo - klimatycznie, refleksyjnie i oczywiście sentymentalnie . A te aranże!!! Majstersztyk!
Wspaniały koncert, bardzo dobra organizacja, cudowny klimat! Dziękujemy!!!
Fantastyczny, cudowny, pełen profesjonalizm, najlepszy koncert na jakim byłam
Było genialnie. Wspaniała Anita Lipnicka, świetny zespół, boska scenografia. Polecam.
Ze względu na koronowirusa nie byłem na imprezie.
Jesteśmy pełni uznania i podziękowania . Wspaniały koncert atmosfera. Dziękujemy Pani Anito magiczny wieczór. Życzymy sukcesów w życiu codziennym a także w świecie piosenki a przyroda daje Pani dużo pomysłów. Zapraszam do Raszyna Falent nad stawy a także do Walendowa nad rzekę Utratę. W świat przyrody i śpiewu ptaków a także kaczek i łabędzi
Koncert cudowny, piosenki znane w nowych aranżacjach brzmiały niesamowicie. Anita Lipnicka jak zwykle cudowna.
Wspaniała wokalistka, cudowny koncert polecam
Cudowne przezycie! Nastrojowe, liryczne utwory w pięknych, często nowych aranżacjach dostarczyły mi licznych wzruszeń. Każdy utwór poprzedzony krótkim wprowadzeniem pani Anity, pokazującym jej humor, dystans do siebie i dużą wrażliwość. Dzięki za ten miły wieczór!
Było fantastycznie. To był pierwszy koncert na którym byłam. Pani Anista stworzyła cudną atmosferą. Jestem mile zaskoczona jej poczuciem humoru. Piękna scenografia i oświetlenie. I cudowny zespół. Bez zespołu nie byłoby tak pięknie!
super koncert,
Koncert SUPER warto iść !!!!!!
WSPANIAŁY KONCERT
Asia2010 23.10.2018 22:44
świetny koncert, muzyka, instrumenty. Sama Anita Lipnicka cudowna!
asia 22.10.2018 07:54
super koncert, Anita wspaniała!
Gonia 15.02.2018 21:04
Byłem zachwycony, szkoda, że występ odbywał się we wtorek, a nie w weekend.
ANITA! MISTRZ!
Super, odkryłam na nowo już dojrzałą wokalistkę, a córka 16-letnia po raz pierwszy. Gorąco polecam!
super! polecam! przemiło spędzony wieczór :)
Koncert, Anita i miejsce OBŁĘD!!!
Anita śpiewała swoje stare przeboje i nowe piosenki i miała świetny kontakt z publicznością. Wszystko popsuły problemy z nagłośnieniem (przebicia) - może Kuźnia Kulturalna to nie jest miejsce dla takiego dużego zespołu (5 osób).
Witam, Wraz z siostrą i szwagrem bawiliśmy się rewelacyjnie. Było bardzo klimatycznie i kameralnie. Wystrój sali stwarzał miłą atmosferę, a sam występ Anity na długo pozostanie nam w pamięci, czujemy niedosyt! Jedyna uwaga co do organizacji to kwestia miejsc i ich rozstawienie na sali... dobrze by było by pokrywały się z mapką rezerwacji, którą widziałam wcześniej na stronie internetowej. Wczoraj o mały włos nie zostałam rozdzielona z moją siostrą i bym siedziała samotnie gdzieś pod ścianą. Na szczęście obsługa lokalu była na tyle uprzejma, iż stwierdziła, że bez problemu przestawią krzesło byśmy mogły siedzieć obok siebie :)Dziękujemy :)
Anita jak zwykle wspaniała. Zawsze wyjątkowa, prawdziwa i skromna. Klasa sama w sobie. Tylko szkoda że koncert nie trwał dłużej:-(
cudowny koncert!!!
Rewelacyjny wystep! Magia
Super klimat :-)
Bardzo udany wieczór. Koncert spełnił moje oczekiwania, artyści dali z siebie wszystko by słuchacze wyszli zadowoleni i spragnieni słuchać Anity Lipnickiej.
Występ rewelacyjny. Miło było posłuchać utworów z przed lati nie tylko:)Anita bardzo pozytywna i ciepła osoba. Występ minął nawet nie wiem kiedy.Polecam.
Występ Anity i Jej zespołu był WSPANIAŁY - nastrojowy, ciepły i wyjątkowy. Pozostanie na długo w pamięci.. i już chciałabym być na kolejnym. Gorąco polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane