koncert

Anita Lipnicka

koncert

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka - Bilety na koncert

Koncert w ramach festiwalu „Mili-Gramy” organizowanego przez Dom Kultury "Praga" przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Praga Północ oraz Centrum Praskim KONESER .To nasza propozycja na nietuzinkowy relaks w miłej przestrzeni przy dźwiękach muzyki. „Mili-Gramy” zagościły na stałe w ofercie kulturalnej warszawskiej Pragi.
Koncert odbędzie się 6 września 2020 r. o g. 20.00 w Centrum Praskim KONESER, na dziedzińcu, Pl. Konesera 1.
Prowadzenie – Agnieszka Szydłowska.

Niezwykłe koncerty Anity Lipnickiej z towarzyszeniem zespołu oraz smyczkowego trio, w magicznej oprawie scenicznej, stanowią zwieńczenie obchodów jubileuszu ćwierćwiecza pracy artystycznej Wokalistki.
“Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie...”
Wokalistka przez 25 lat swojej kariery zagrała tysiące koncertów, dzięki którym publiczność pokochała ją za naturalność oraz kameralny nastrój jej występów. Tym razem nie będzie inaczej, choć na scenie, poza zespołem na stałe koncertującym z Artystką, zobaczymy trio smyczkowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

 KUP BILET

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

 KUP BILET

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

 KUP BILET

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

 KUP BILET

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

 KUP BILET

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Anita Lipnicka

Piękny koncert i wspaniała atmosfera.
Paweł 21.12.2021 14:55
Anita pięknie śpiewa i ciekawie opowiada. Fajny zespół muzyków. Świetny koncert. Sentymentalna podroż do lat młodości... Miło było poczuć się jak za dawnych, dobrych czasów...
Fantastyczny koncert, fantastyczna Anita, fantastyczna orkiestra!!! Cudna scenografia! Prawie 2 godziny rewelacyjnej zabawy :-)
Wspaniałe wydarzenie. Ciepły, klimatyczny, liryczny występ. Pani Anita to klasa sama w sobie, wspaniałą.Muzycy towarzyszący rewelacja. Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć ten koncert.
Wspaniały koncert!
Małgorzata 12.12.2021 19:53
Absolutnie cudownie i nastrojowo. Tylko Pani Zuza musi się wiele nauczyc od swoich kolegów jeśli chodzi o ogładę sceniczną. - nie wchodzi się bowiem po przerwie na scenę z kawą w ręku...
Super
Było wspaniale, nastrojowo, intymnie. Niesamowite podejście do widzów ❤️
Paulina 28.11.2021 11:52
Wspaniały koncert. Nagłośnienie 10/10. Występ p. Anity rewelacyjny, bardzo dużym plusem było skrócenie dystansu z publicznością poprzez opowiadanie przez p. Anitę anegdot z jej życia. Zapewne jeszcze więcej energii po stronie publiczności byłoby gdyby p. Anita więcej utworów wykonała stojąc, chodząc po scenie, rozumiem jednak, że było to nieco utrudnione z uwagi na wspaniała scenografię w postaci ogrodu - super pomysł. Na plus oceniam też, że korzystanie z szatni było opcjonalne, możliwość ta oszczędziła czas oczekiwania w kolejce po koncercie. Barek w ScenaRelax - na propsie, szybka, profesjonalna obsługa. Całość 10/10. Dziękuję
Qurczak 28.11.2021 11:33
Mistrzostwo Świata
Piotr 28.11.2021 10:56
Wspaniały koncert! Świetna scenografia, piękne i ciekawe aranżacje. Widać było, ze wokalistka chce z nami zostac jak najdluzej :)
Sandra 28.11.2021 08:27
Było mega rewelacyjnie :)
Fantastyczny koncert!!! Bawiliśmy się wspaniale!!!
Fantastyczny koncert ze strony wykonawczej i akustycznej. Jednak fotele na sali wołają o wymianę.
Znakomity koncert!
To była magia! Coś wspaniałego!!!. Wystrój w postaci lasu w księżycową noc. Pięknie zagrane, doskonale poczucie humoru. Pozostaje zachwycony, zauroczony i zakochany w tym wydarzeniu. Polecam Każdemu👍😁 dzięki Anita🙏
Koncert można określić jednym słowem "magiczny". Kto nie był niech żałuje.
Intymnie, przyjemnie, 25 lat miłych wspomnień
Nie wiedziałem że ten koncert się odbędzie, byłem przekonany że sytuacja epidemiczna z automatu anulowała ten koncert. Nie dostałem żadnego informacji/przypomnienia że koncert się odbędzie. Jeżeli to możliwe to poproszę o zwrot wpłaty lub voucher do wykorzystania w przyszłości.
Było bajecznie.
Świetny, godny polecenia koncert. Bardzo klimatyczna sceneria i magiczna atmosfera.
Bardzo klimtyczny koncert. Nic dodać, nic ująć + Bartosz Zmarzlik na Motoarenie mistrzem świata. Toruń The best oczywiście bez Rydzyka.😁
Cudowny, pełen magii koncert w pięknej scenografii przygotowanej z roślin z ogrodów Artystów. Pani Anita w świetnej formie z pieknym głosem. Zespół muzyków wykonywał bardzo ciekawie przygotowane aranże znanych przebojów Anity Lipnickiej.
Koncert oceniam na najwyższym poziomie,Anita nie przestaje mnie zachwycać a jej głos ukoił moje wnętrze.Przez chwilę zapomniałam o świecie pełnym problemów.Magiczny występ,magiczny głos,magiczna Anita.Bardzo się cieszę że mogłam uczestniczyc w tak przecudnym wydarzeniu.
Cudowny magiczny koncert, warty poświęcenia czasu i uwagi tej artystce. Była niesamowita.
Przepiękny koncert. Cudownie spędzony wieczór.
zaskakuja pozytywnie przygotowana sceneria, relaksujsca i odprezajaca atmosfera, swietny zespol
Cudowny koncert. Magiczne chwile, fenomenalna scenografia
Rewelacja!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert