koncert Anita Lipnicka

Anita Lipnicka - Vena Amoris

koncert Anita Lipnicka

Anita Lipnicka - Vena Amoris

Anita Lipnicka - Vena Amoris - Bilety na koncert

Anita Lipnicka wydała nowy album studyjny. Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana (Mumford And Sons, Grandaddy ,Goldfrapp), którego artystka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty. Całość zmiksował Stuart Bruce (Bob Marley, Yes, Van Morison, David Sylvian, Cate Bush i inni). Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop'u zabarwianego wpływami stylu "Americana" "Chciałam nagrać coś, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań, ani kojarzyło się z niczym co można usłyszeć na naszym rodzimym rynku muzycznym" - zdradza Anita."Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage'owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer ". Pierwszy od trzynastu lat autorski krążek artystki nagrany w języku polskim, ukazał się na rynku 04.10.2013 i jest zatytułowany "Vena Amoris". Trasa koncertowa promująca krążek odbyła się w 20 miastach, a Anicie towarzyszyli muzycy nagrywający krążek.
Michał Wardzała, szef firmy, komentuje: Współpraca z Anitą to dla nas zaszczyt i wielka radość. Choć to dopiero kilkumiesięczna znajomość, mam mocne poczucie, że tak pod względem artystycznym, jak i personalnym, jest to artystka, która idealnie wpisuje się w filozofię Mystic Production. Pasja, szczerość, dobra energia i wielki talent - to cechy, którymi Anita emanuje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Anita Lipnicka - Vena Amoris

To był bardzo przyjemny wieczór.
Piękny, kameralny koncert artystki o dużej wrażliwości, która ma wiele do powiedzenia, ale nie koniecznie dba o reklamę.
Wszystko fajnie-rewelacyjny koncert :)

Polecane z kategorii koncert