koncert

Anna Czartoryska-Niemczycka - "Euforia/Panika" (NOWA PŁYTA)

koncert

Anna Czartoryska-Niemczycka - "Euforia/Panika" (NOWA PŁYTA)

Anna Czartoryska-Niemczycka - "Euforia/Panika" (NOWA PŁYTA) - Bilety na koncert

Wyjątkowy koncert, na którym usłyszymy piosenki zapowiadające pierwszy autorski album aktorki. Opowiadają o poszukiwaniu równowagi w świecie pełnym skrajności. Inspirowane własnymi doświadczeniami utwory składają się na opowieść o emocjach towarzyszących wielkim zmianom w życiu. Artystka z właściwą sobie wrażliwością łączy przewrotne teksty Pawła Bulaszewskiego z chilloutowymi brzmieniami, flirtując przy tym z nutami elektroniki czy jazzu.

Serdecznie zapraszamy!

(fot. photostory)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Anna Czartoryska-Niemczycka - "Euforia/Panika" (NOWA PŁYTA)

Przemiły, klimatyczny wieczór. Muzyka, przy dźwiękach której każdy się odnajdzie. Nastrojowy i przeszywający głos Ani w kameralnej atmosferze.
Fantastyczny koncert w pięknej scenerii. Bardzo ciekawy repertuar, pięknie zaśpiewane piosenki, mądre teksty, mnóstwo energii. Chętnie usłyszalabym jeszcze raz! Wyjątkowa artyskta o wyjątkowej wrażliwości i magicznym ciepłym głosie
Zasłuchana 06.11.2018 12:28
Na szczęście są jeszcze prawdziwe piosenkarki śpiewające piosenki z dobrą melodią i wspaniałym tekstem. Niestety to gatunek ginący, coraz bardziej niszowy. Aniu, tak trzymać.
Klimatyczno-energetyczne połączenie wokalu Ani jej interpretacji aktorskiej wykonywanych utworów, wsparte ciekawą aranżacja instrumentalną.czad!

Polecane z kategorii koncert