koncert Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek NAJCISZEJ

koncert Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek NAJCISZEJ

Anna Maria Jopek NAJCISZEJ - Bilety na koncert

Muzyka do przytulenia - takie założenie artystyczne przyjęła Anna Maria Jopek na lutowe, około walentynkowe grania. O miłości, akustycznie, w doborowym towarzystwie…

ANNA MARIA JOPEK - „NAJCISZEJ”

Po wielkich salach, w których zagrała z Gonzalo Rubalcabą, czekając na jej nowy projekt z Branfordem Marsalisem, Jopek wraca do mniejszych miejsc z prawdziwą kameralistyką. „Czekanie na wiosnę strasznie się dłuży. Chcemy być dla Państwa odrobiną ciepła i światła w tym czasie, stąd pomysł grania cichutko, ale bardzo energetycznie. Potrzebuje też pewnej dawki piękna i harmonii w tych burych miesiącach, dlatego z radością pogramy bossanovy w najlepszej z możliwych konfiguracji ludzkich, do takiego grania.

Kuba Stankiewicz - sama wrażliwość pianistyki, Mitchell Long - gitarzysta którego przedstawiła mi Melody Gardot w Lizbonie - jest jej współpracownikiem, diabelnie muzykalny, wszechstronny i uroczy, Pedro Nazaruk - multiinstrumentalista i mój kompan wokalny,

Robert Kubiszyn - wiadomo… tym razem tylko na kontrabasie i Pawel Dobrowolski, którego poprosiłam o całkowite rozbrojenie perkusyjne.

Założenie - gramy energią nie wolumenem, a kolorów, barw, środków wyrazu szukamy nie w gadżetach a w sobie samych.

Chciałabym żeby było prosto, pięknie i najprawdziwiej. Czy sie uda? Zapraszamy. Sprawdzimy to razem”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Anna Maria Jopek NAJCISZEJ

Rewelacyjny koncert. Siła uczuć jaką włożyli artyści w przekaz materiału pobudziła pozytywne emocje dając wiele ciepła w zimową szarówkę.

Polecane z kategorii koncert