koncert Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni 25 lat - Koncert Jubileuszowy

koncert Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni 25 lat - Koncert Jubileuszowy

Anna Wyszkoni 25 lat - Koncert Jubileuszowy - Bilety na koncert

Anna Wyszkoni - „25 Lat” Koncert Jubileuszowy

W 2021 roku Anna Wyszkoni będzie obchodzić jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowujemy szereg wydarzeń, z których najważniejszym elementem będzie jubileuszowa trasa koncertowa podsumowująca ćwierć wieku na scenie.
Podczas jubileuszowych koncertów nie zabraknie największych przebojów wokalistki: "Czy ten pan i pani", "Biegnij przed siebie", "Wiem, że jesteś tam", "Nie chcę cię obchodzić", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to kochany”, "W całość ułożysz mnie", "Oczy szeroko zamknięte", "Księżyc nad Juratą”.
Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.
Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Anna Wyszkoni 25 lat - Koncert Jubileuszowy

Wspaniała Wokalistka, cudowny zespół i organizacja. Brawo! Koncerty w Cieszynie są świetnie organizowane i magiczne.
Wspaniałe fantastycznie
Jestem bardzo zadowolona, taki kawał dobrej muzyki po takim długim czasie pustki. Cudowne uczucie. Pani Anna jest niesamowita i niepowtarzalna.
Super koncert, polecam warto było czekać rok.
Koncert SUPER Ania jak zawsze ekstra prezentacja i ten głos na żywo brzmi lepiej niż z odtworzenia Brawa dla zespołu i organizatorów.
Samo wykonanie muzyki, utworów na bardzo wysokim poziomie. Również oprawa realizatorów dźwięku i świateł może sobie pogratulować, nic do zarzucenia. Pani Wyszkoni pięknie dała koncert, nie tylko jako wokal ale kontakt z publiką na piątką. Pierwszy raz byłem w tatrze im. Mickiewicza, bardzo miłe wrażenie, sala w starym stylu, bardzo dobrze utrzymana. POLECAM
Cudowny występ, wszystko perfekcyjnie przygotowane , aż chciało się dłużej zostać :)
Jak zwykle - rewelacja. Muzyczna ekstaza na koncertach Ani to już norma :)

Polecane z kategorii koncert