koncert Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie

koncert Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie

Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie - Bilety na koncert

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Obecnie obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej.

W marcu 2017 roku ukazała się płyta Anny Wyszkoni „Jestem tu nowa”, którą promują piosenki „Oszukać los” oraz „Nie chcę cię obchodzić”. Wokalistka ma również na koncie albumy „Pan i pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) – obydwa osiągnęły status podwójnej platyny. Pochodzą z nich piosenki „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany” czy „W całość ułożysz mnie”. Jej solowy dorobek płytowy uzupełnia świąteczny album „Kolędy wielkie” (2015).

Każdy jej koncert to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli.

W jej świątecznym repertuarze, prócz najbardziej znanych polskich kolęd, jak „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki”, „Bóg się rodzi” czy „Lulajże, Jezuniu”, znalazła się jedna mało znana, staropolska pastorałka „Wielkie nieba”, a także zachowana w świątecznym klimacie i promująca płytę piosenka „Od nieba do nieba”. Utwór ten oddaje magię i piękno świąt Bożego Narodzenia, dotykając jednak także tematów bardziej uniwersalnych. Podczas koncertu Anna Wyszkoni wykona także największe przeboje z 20 lat pracy na scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie

Świetny koncert, bo w wykonaniu Ani Wyszkoni. Szkoda że trwał tylko 1,5 godz.
Koncert wspaniały. Przygotowany profesjonalnie. Ania Cała nasza.
Pani Ania jest super
Bylo cudownie
Super koncert piękny głos. Polecam
Piękny, klimatyczny koncert, super głos i cudowna osoba.
Super! Bardzo nam się podobało.

Polecane z kategorii koncert