koncert Anna Wyszkoni

Niećpa 2019 - Anna Wyszkoni

koncert Anna Wyszkoni

Niećpa 2019 - Anna Wyszkoni

Niećpa 2019 - Anna Wyszkoni - Bilety na koncert

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na występ zespołu ANI WYSZKONI, która szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity jak Czy ten Pan i ta Pani, Z ciszą pośród czterech ścian, Wiem, że jesteś tam, Agnieszka, Narcyz oraz wiele, wiele innych
.
Jako support zagra występujący z nami od lat zespół STO% z Piotrkiem Nagielem - muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej.

Koncert Ani Wyszkoni (organizowany w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA) odbędzie się w Gdyni, w Gdynia Arena, przy ul. Kazimierza Górskiego 8, 22. listopada 2019r. w godzinach od 20:00 - 21:30

Osoby zainteresowane całym wydarzeniem, zapraszamy też na pierwszą część imprezy, która rozpocznie się już o 18.30 i zostanie zwieńczona występem przebojowego zespołu STO%.

Zakup biletu na koncert ANI WYSZKONI upoważnia do udziału w całej imprezie
.
Serdecznie zapraszamy!

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa. Platynowa edycja" (2018). Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata Radia RMF FM i Telewizji Polsat. Oprócz niego popularność z tej płyty zdobyły piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". Album uzyskał status platynowej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i Pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten Pan i Pani", „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany", „Biegnij przed siebie", „W całość ułożysz mnie" czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam".

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najwybitniejszych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Niećpa 2019 - Anna Wyszkoni

Występ Ani Wyszkoni ok- można być zadowolonym . Natomiast oprawa , suport , prowadzący i sama formuła jakoby to był koncert Ani Wyszkoni kompletnie do bani . Zwykłe nabijanie w butelkę . No bo jak nazwać 1,5 h smętów i 1 h występu kogoś dla kogo się tam poszło ???
Tomi_L 24.11.2019 22:27

Polecane z kategorii koncert