Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Anthony Gomes

koncert

Anthony Gomes

Anthony Gomes - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Anthony Gomes (ur. 14 maja 1970, Toronto , Ontario, Kanada) to kanadyjski gitarzysta bluesowy i bluesowy . Urodził się przed portugalskim ojcem i francusko-kanadyjską matką. Po wydaniu debiutanckiego albumu Blues in Technicolor w 1998 roku rozpoczął tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a od tego czasu nagrał jeszcze osiem albumów.

Gomes mieszka w St. Louis w stanie Missouri w Stanach Zjednoczonych, grając fuzję bluesa ze skałą i duszą, a wraz z Anthony Gomes Band koncertował w Ameryce Północnej i Europie. Anthony Gomes (ur. 14 maja 1970, Toronto , Ontario, Kanada) to kanadyjski gitarzysta bluesowy i bluesowy . Urodził się przed portugalskim ojcem i francusko-kanadyjską matką. Po wydaniu debiutanckiego albumu Blues in Technicolor w 1998 roku rozpoczął tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a od tego czasu nagrał jeszcze osiem albumów.

Gomes mieszka w St. Louis w stanie Missouri w Stanach Zjednoczonych, grając fuzję bluesa ze skałą i duszą, a wraz z Anthony Gomes Band koncertował w Ameryce Północnej i Europie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Anthony Gomes

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert