koncert

Antyfest Antyradia

koncert

Antyfest Antyradia

Antyfest Antyradia - Bilety na koncert

Już 30 maja w CK Wiatrak w Zabrzu odbędzie się jeden z trzech koncertów półfinałowych Antyfestu Antyradia 2015.
Obok trzech kapel półfinałowych wystąpi gwiazda wieczoru, zespół Proletaryat.

Jak co roku w konkursie mogą wziąć udział kapele rockowe, które nie są związane z żadną wytwórnią fonograficzną. Nagrodą w Antyfeście Antyradia 2015 jest pamiątkowa statuetka - "Złota Kosa" oraz występ na Impact Festival 2015 u boku światowych gwiazd rocka - zespołów Godsmack, Slipknot i Gojira. Festiwal odbędzie się 9 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Udział w Antyfeście Antyradia to olbrzymia szansa dla nieznanych szerokiej publice kapel rockowych na wypromowanie własnej twórczości. Dzięki wygranej kariery muzyczne takich zespołów jak Paradygmat, Killing Silence, czy Leash Eye nabrały rozpędu, co przyznają sami członkowie kapel. Czas na kolejnych?

We wcześniejszych edycjach konkursu wzięło już udział blisko 2000 kapel reprezentujących różne brzmienia i odmiany muzyki rockowej. Dotychczasowymi zwycięzcami Antyfestu Antyradia byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011), Cinemon (2012), Paradygmat (2013) oraz Killing Silence (2014).

Organizatorem konkursu jest Antyradio. Więcej informacji na www.antyradio.pl

O ANTYFEŚCIE ANTYRADIA
Antyfest Antyradia to konkurs dla rockowych talentów organizowany od 2009 roku przez Antyradio. Jego celem jest stworzenie szansy na zaistnienie i wypromowanie się nieznanym dotąd kapelom. Oprócz nagrody głównej laureaci konkursu otrzymują pamiątkową statuetkę "Złotą Kosę", powstałą w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Antyradia - Januszowi "Kosie" Kosińskiemu - wielkiemu orędownikowi promowania polskiej muzyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Antyfest Antyradia

Super profesjonalnie. Antyfest impreza na wysokim poziomie
Niesamowicie dobra impreza, super koncerty!

Polecane z kategorii koncert