koncert

Artur Rojek - Autumn Tour

koncert

Artur Rojek - Autumn Tour

Artur Rojek - Autumn Tour - Bilety na koncert

Lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz, jednego z najbardziej popularnych zespołów w Polsce, z którym dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. Artur Rojek jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu odbywającego się nieprzerwanie od 2006 roku, który jest określany mianem najlepszej imprezy z muzyką niezależną w Polsce i wysoko ocenianej pośród innych tego typu imprez w Europie.

Po odejściu z Myslovitz fani Rojka cierpliwie czekali na upragniony materiał, a ich marzenie spełniło się dokładnie 4 kwietnia 2014 roku. Nakładem Kayaxu ukazał się krążek zatytułowany "Składam się z ciągłych powtórzeń", który w niezwykle szybkim tempie podbił serca polskiej publiczności a utwory takie, jak "Beksa" czy "Syreny" na stałe wdarły się na listy przebojów największych krajowych rozgłośni radiowych.

Artur Rojek, czyli kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Człowiek z monopolem na sukces - czego się nie dotknie, zawsze mu wychodzi. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Artur Rojek - Autumn Tour

Rewelacja!!!!! Koncert elektryzujący i błyskotliwy:) Dojrzała twórczość!!
Warto było przyjść
Fantastyczne wydarzenie!
Rojek- artysta kompletny.
super
Fantastyczny koncert :D
Super koncert, artysta w świetnej formie, zagrał materiał z nowej płyty ale było też coś dla fanów poprzedniej formacji w której grał. Wzruszył mnie do łez i doprowadził do tego że cała sala "zatańczyła" a w filharmonii nie jest to proste:)
Na długo pozostanie w pamięci. Organizacja bardzo dobra, a sam występ na najwyższym poziomie!
rewelacja, 200% z plyty i nie tylko. NIe myslelismy, ze mozna w na stojaca w Filharmonii.......cala sala
Wydarzenie idealne, piękne.
Wspaniały koncert.
Świetny twórca, świetny koncert !
Magia!
sattine 15.11.2015 12:47
Wszystko na medal :) a Rojek... Po prostu KOCHAM!!!!!

Polecane z kategorii koncert