koncert

Artus Festival - Monika Urlik - Tribute to Whitney Houston

koncert

Artus Festival - Monika Urlik - Tribute to Whitney Houston

Artus Festival - Monika Urlik - Tribute to Whitney Houston - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Monika Urlik – wokalistka o niepowtarzalnie brzmiącym głosie wystąpi w Dworze Artusa w ramach Artus Festival. Podczas koncertu artystka wykona utwory w hołdzie legendarnej Whitney Houston, której muzyka poruszała miliony ludzi. Tego wieczoru usłyszymy największe przeboje diwy od lat stanowiące inspirację dla artystów z całego świata.

Talent Moniki Urlik poznał szerszy krąg odbiorców, dzięki jej udziale w pierwszej edycji The Voice of Poland. Podbiła serca widzów swoją wrażliwością i oczywiście mocnym głosem, dzięki któremu zaszła aż do finału programu. Jej debiutancka płyta zatytułowana Nie wie nikt jest mieszanką elementów dubstepu, soulu, r’n’b, elektroniki oraz klasyki. Płyta jest zbiorem doświadczeń i fascynacji muzycznych połączonych niebanalnymi tekstami. Artystka w inteligentny i magnetyczny sposób łączy ze sobą wszystkie elementy, co sprawia, że utwory wpadają w ucho i poruszają serca.

To bardziej niż pewne, że koncert Moniki Tribute to Whitney Houston zachwyci wielu melomanów. Jej niesamowity głos zaprezentuje od najlepszej strony muzyczne dziedzictwo jednej z najczęściej nagradzanych wokalistek na całym świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Artus Festival - Monika Urlik - Tribute to Whitney Houston

Piękny koncert, cudowna wokalistka. Mam nadzieję, że wróci do Torunia z kolejnymi koncertami.
milka230584 23.10.2018 09:58

Polecane z kategorii koncert