koncert

Azyl - Rock With Soul

koncert

Azyl - Rock With Soul

Azyl - Rock With Soul - Bilety na koncert

Początki zespołu sięgają roku 2005. To właśnie wtedy Tomek, Darek i Mateusz postanowili wspólnie stworzyć rockowy projekt z prawdziwego zdarzenia. Ówczesny skład uzupełnili Bartosz Marszałek i Piotrek Karliński.
Zespół wystąpił na tylko jednym przeglądzie " Teraz Młodzi", gdzie wokalista zdobył wyróżnienie. Zespół zawiesił działalność, kiedy to trójka założycieli zaczęła współpracować z formacją S.O.U.L.
Po okrągłych 10 koncertowych latach z formacją S.O.U.L. i dwóch wydawnictwach płytowych, chcąc spróbować ponownie swoich sił w macierzystym zespole, z inicjatywy Darka reaktywowano rockową formację AZYL. Do pierwotnego składu dołączył Franek Ostojski, który gra na basie oraz brat Mateusza Tadeusz Nowakowski, odpowiedzialny za instrumenty perkusyjne.
Zespół rozpoczął od nagrania singla, którym to zamierza zdobywać publiczność. AZYL został pozytywnie oceniony przez redaktora Romualda Jakubowskiego z radia ROCK TIME co zaowocowało zamieszczeniem utworu pt. „WCIĄŻ CZEKAM” na liście przebojów. To zespół, który trzeba zobaczyć w swoim prawdziwym żywiole, jakim jest scena muzyczna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Azyl - Rock With Soul

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert