koncert

BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band

koncert

BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band

BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band - Bilety na koncert

Beyonce Night – wieczór poświęcony jedynej i niepowtarzalnej Queen B.
Kto nie nucił „Survivor" razem z Destiny's Child, nie kopiował choreografii do „Single Ladies", nie szalał do białego rana przy „Crazy in Love"?
Te i inne wielkie hity Beyonce będzie można usłyszeć 14 listopada w Starym Klasztorze.
Dwie wokalistki o niesamowitych temperamentach i głosach - Natalia Szczypuła & Ola Turoń- zaśpiewają dla nas największe przeboje Beyonce – zapowiada się niezapomniana noc!

Zespół wystąpi w składzie:
Ola Turoń i Natalia Szczypuła - wokal
Olek Miśkiewicz - piano
Maciej Mazurek- gitara
Marek Komorowski - bas
Michał Bocek - perkusja
Kasia Szyszka - chórki

OLA TUROŃ – polska wokalistka i autorka tekstów.
Uczestniczka VI edycji „The Voice of Poland". W programie jej trenerkami były Maria Sadowska i Edyta Górniak.
Jest absolwentką PSM im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy. Ukończyła klasę skrzypiec oraz perkusji. Była solistką wrocławskiego chóru gospel „Hand of God". Współpracowała i nagrywała z hip-hopowymi artystami m.in. z Kabu&Majk i Nercotix, Antone, Zaraz.
Jej głos można usłyszeć w czołówkach programów telewizyjnych (TVN - „Ślub od pierwszego wejrzenia") oraz w filmach („Za niebieskimi drzwiami").
Aktualnie związana z wrocławską sceną muzyczną. Tworzy elektroniczny zespół MOQHA, śpiewa w zespole Lime oraz Ola Turoń TRIO wraz z Hubertem Radoszko i Filipem Laszukiem
Śpiewa także w projektach: Tribute to Alicia Keys, 15 twarzy groove'u, Beyonce night, Motown orchestra, Niemen i Riedel wiecznie żywi.
Od niedawna jest także trenerem wokalnym, prowadzi swoją szkołę śpiewu "Pracownia muzyczna Oli Turoń", uczy we wrocławskiej szkole "Tony", a także prowadzi warsztaty śpiewu w całej Polsce.
Premiera jej pierwszego singla i teledysku do piosenki „Smartfon" odbyła się 25 listopada 2015 roku. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą i koncertuje w całej Polsce.

www.olaturon.pl
https://www.facebook.com/OlaTuronOfficial/

NATALIA SZCZYPUŁA
Wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Szkoliła się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz na London Centre of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. Skończyła pierwszy stopień Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Nowym Sączu w klasie fletu poprzecznego. Od małego zakochana w muzyce soulowej, funkowej i gospel.
Laureatka festiwali i konkursów. Zaangażowana w wiele projektów artystycznych. Jest wokalistką zespołu SOULmate i tworzy duet akustyczny z gitarzystą Piotrem Trelińskim. Współpracuje z cenionym wrocławskim kompozytorem, Sebastianem Ładyżyńskim. Z tej współpracy zrodził się m.in. utwór „Boroughs" wykonywany z Sound Factory Orchestra. Użyczyła swojego głosu do ścieżki dźwiękowej spektakli "Siostra i Cień" oraz "Dryl" (permiera: 24.06.17r. w Teatrze Powszechnym w Łodzi), do których muzykę stworzył Sebastian Ładyżyński. Gościnnie występuje z zespołem TRELECASTER, wykonując utwory autorskie. Śpiewa we wrocławskim Vertigo Big Band pod kierownictwem Jacka Zameckiego. Jakiś czas temu pojawiła się autorska płyta nagrana w ramach projektu Jay Tunes z kompozycjami Jędrzeja Lubicza oraz własnymi. Współpraca zaowocowała szeregiem koncertów, m.in. na Legnica Jazz Day jako support przed Gregoire Maret Quartet w 2015 r. Jest częścią zespołu SoulStream, wykonującego materiał muzyczny z pogranicza jazzu, funku i soulu, inspirującego się twórczością Tower Of Power.
Wraz z zespołem intensywnie pracuje nad materiałem autorskim, który już niedługo będzie można usłyszeć na żywo. Piosenka „You would" pojawia się niedawno na antenie radia RAM, z okazji koncertu celebrującego 5 urodziny kina Nowe Horyzonty, a utwór „Be Here" wykonany został wraz z zespołem TRELECASTER podczas styczniowego Ram Session.

https://www.facebook.com/NataliaSzczypula/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band

Koncert rewelacyjny

Polecane z kategorii koncert