Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Bajki o dorosłych

koncert

Bajki o dorosłych

Bajki o dorosłych - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Przejmujące teksty i hipnotyzująca muzyka lawirująca między art popem, elektroniką a trip hopem zabiorą w podróż do świata, który z bajkową beztroską ma jednak niewiele wspólnego.
Hubert Pyrgies, Stanisław Leszczyński i Antek Sojka tworzą wyjątkowy pejzaż, w którym klasyka miesza się ze współczesnością a szaleństwo ze spokojem.
Zespół promuje wydany w 2019 roku debiutancki album pt. „Bajki o dorosłych”. Trio zagrało dotąd serię entuzjastycznie przyjętych koncertów m.in. podczas: TEDx Lublin, Festiwalu Zew Natury, Festiwalu Chonabibe czy teatralnego Festiwalu Maskarada. Utwory „Bajek” prezentował na antenie „Trójki” Marek Niedźwiedzki.

Obecnie zespół nagrywa nowy album a premierowe utwory włącza do repertuaru koncertowego. Występ „Bajek” sprawdzi się w sali koncertowej, na dużych scenach, ale również dzięki stosunkowo niewielkim wymaganiom technicznym w niestandardowych przestrzeniach. Zespół zawsze pracuje z własnym realizatorem dźwięku. Prowadzimy fanpage „Bajki o dorosłych” na Facebooku i Instagramie, gdzie otrzymujemy żywe i zaangażowane reakcje od słuchaczy, oraz liczne zapytania o koncerty na terenie całego kraju.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/388648990105722

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Recenzje i opinie: Bajki o dorosłych

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert